Aaaatrakcyjne BMW X5 na sprzedaż

Na sprzedaż trafiło czarne BMW X5 z 2006 roku, należące do Jacka Kurskiego, eurodeputowanego PiS. Cena wywoławcza - 71 250 zł. Warto?

BMW trafiło w ręce komornika kilka dni temu. O kulisach całej sprawy możecie przeczytać na stronach Gazety . My postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się przedmiotowi licytacji.

Czarne BMW X5 (kolor Carbonschwarz Metallic) wyprodukowano we wrześniu 2006 roku, a zatem tuż przed zakończeniem produkcji pierwszej generacji modelu (E53). Pod maską pracuje 3-litrowy turbodiesel R6, połączony z 6-biegowym automatem. Legitymuje się on mocą 218 koni przy 4000 obr./min oraz maksymalnym momentem obrotowym 500 Nm przy 2000 obr./min i rozpędza auto do setki w ciągu 8,3 s.

Na liście wyposażenia egzemplarza znajdziemy m.in. sportowe zawieszenie, szyberdach, drewniane inkrustacje, przednie fotele z elektryczną regulacją, pamięcią i podgrzewaniem, ksenonowe reflektory, nawigację oraz podsufitkę Individual. Auto ma potwierdzoną historię serwisową. Za podobny egzemplarz trzeba zapłacić od 100 do nawet 130 tys. zł.

Cena wywoławcza BMW X5 na licytacji wynosi 71 250 zł, czyli 3/4 szacunkowej wartości (95 000 zł brutto). Aby wziąć udział w niej udział, należy wpłacić wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania (9 500 zł) i stawić się 7 lipca o godzinie 10 w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 137/4.

A co, jeśli nikt nie zechce kupić BMW ? Licytacja odbędzie się po raz drugi, ale wtedy cena wywoławcza spadnie do połowy wysokości szacunkowej wartości auta. Warto też pamiętać, że licytowany pojazd nie przejdzie wcześniej żadnych zabiegów, które mogłyby podnieść jego cenę lub zataić ukryte usterki, a przed licytacją można zapoznać się z oceną jego stanu technicznego, wydaną przez rzeczoznawcę.

Milion razy BMW X5 - historia i galeria zdjęć - WIĘCEJ

"Trójka" po zmianach - Genewa 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: BMW 6 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA