Aston Martin oficjalnie w Polsce

To pierwszy i na razie jedyny salon Astona Martina w Polsce. Przy ul. Waszyngtona 50 w Warszawie będzie można kupić i serwisować legendarne DB9, czterodrzwiowe Rapidy, a nawet miejskie Cygnety

Z okazji otwarcia salonu do Polski przyjechał prezes firmy Aston Martin - Ulrich Bez, który podkreślał, że rynek samochodów luksusowych w naszym kraju rozwija się zarówno na poziomie nabywców indywidualnych jak i klientów biznesowych. Właśnie dlatego dołączyliśmy do grona 16 krajów europejskich, w których znajduje się 48 salonów Astona. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie placówek w Grecji i Florencji. W Polsce Astona Martina będzie reprezentowała firma AML.

Nie ma drugiej marki na świecie, która w tak wyjątkowy sposób potrafi połączyć sport i elegancję. Bogata historia poparta osiągnięciami na torach wyścigowych, legenda najsławniejszego z agentów 007 i wreszcie jedyne w swoim rodzaju samochody takie jak Aston Martin One 77 są już na wyciągnięcie dłoni Polaków. Tych najbogatszych. Za supersportowy wóz Bonda, model DBS trzeba zapłacić ponad milion zł.

Mamy już w Polsce oficjalne przedstawicielstwa Porsche , Bentleya , Maybacha , wiosną powstanie salon Ferrari . Z wielkich motoryzacyjnego świata brakuje przede wszystkim przedstawicieli koncernu Volkswagen , czyli Lamborghini i Bugatti . Czekamy.

A ile kosztują Astony w polskim salonie?

V8 Vantage Coupe - 140 tys. euro V8 Vantage Roadster - 153 tys. euro V12 Vantage Coupe - 204 tys. euro DB9 Coupe - 197 tys. euro DB9 Volante 214 tys. euro DBS Coupe - 288 tys. euro DBS Volante - 304 tys. euro Rapide - 214 tys. euro

Już niedługo ofertę uzupełnią dwa wyjątkowe okazy. Najtańszy Cygnet, którego cena jeszcze nie jest ustalona oraz najdroższy kolekcjonerski ONE-77, za którego trzeba zapłacić 1,5 mln euro.

ZOBACZ TAKŻE:

10 x Aston Martin One-77! Poproszę - CZYTAJ TUTAJ

Aston Martin Rapide - ZOBACZ WIDEO

Samochody używane: Aston Martin - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.