Rolls Royce Ghost by Mansory

Na targach w Genewie pokazano ponad 100 premier światowych. W natłoku nowych aut, nie sposób było przegapić nowego projektu Mansory

Mansory to firma, która zajmuje się uszlachetnianiem tylko wyjątkowych samochodów. Rolls Royce , Bentley , Aston Martin , Ferrari , czy nawet Bugatti to marki, które najczęściej pojawiają się w garażu niemieckiego tunera.

Mało jest firm, które z taką łatwością wkraczają na jakże delikatny grunt designu samochodów z najwyższej półki. Styliści Mansory nie maja przed tym żadnych obaw, a kolejnym na to dowodem jest samochód pokazany w Genewie . Kolor? Niespotykany, lecz do zaakceptowania. Wszyscy jednak bezradnie rozkładają ręce przy złotych wstawkach, których tutaj jest naprawdę sporo.

O ile wygląd auta zdaje się być kwestią gustu, to zmiany pod maską są już dla każdego. Seryjnie zamontowany silnik V12 osiąga moc 570 KM. Po modyfikacjach, które polegały na montażu nowego układu wydechowego, większych turbin oraz nowej konfiguracji ECU, silnik rozwija moc 720 KM. To pozwala mu osiągnąć prędkość 310 km/h. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje przy tym 4,4 s.

Rolls-Royce 200EX - galeria zdjęć - ZOBACZ TUTAJ

Samochodem po Europie - poradnik - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Rolls-Royce - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.