Genewa 2010 | Nowe Cayenne przed premierą

Na stronach internetowych Porsche pojawiło się dzisiaj zdjęcie modelu Cayenne drugiej generacji. Przeciek kontrolowany?

Chcemy tego czy nie, w dobie mediów elektronicznych coraz trudniej motoryzacyjnym koncernom ukryć informacje o nowych modelach przed konkurencją, dziennikarzami i fanami czterech kółek. Dzisiaj na stronie konfiguratora Porsche pojawiło się zdjęcie drugiej generacji modelu Cayenne, ale zostało szybko usunięte. Tymczasem na polskiej witrynie Porsche możemy dostrzec zarys nowego modelu w cieniu zaprezentowanego niedawno GT3 R Hybrid .

Nie jesteśmy pewni, czy nie mamy do czynienia z żartem i fotomontażem. Patrząc jednak na zdjęcia zakamuflowanych egzemplarzy, prawdopodobnie tak właśnie będzie wyglądać nowy SUV z Zuffenhausen. Więcej informacji i fotek przedprodukcyjnej wersji auta znajdziecie tutaj .

Oficjalna premiera Porsche Cayenne nastąpi już za kilka dni, podczas salonu samochodowego w Genewie . Między przednie koła trafią benzynowe silniki 3.6 (300 KM) i 4.8 (400 i 500 KM) oraz 3-litrowy diesel o mocy 240 koni. Najciekawszą nowością będzie jednak 375-konna wersja hybrydowa (zobacz tutaj ).

Marcin Sobolewski Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Porsche 911 Turbo

Cayenne dla indywidualistów - galeria

Samochody: Porsche Cayenne - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.