Skoda Octavia RS i Scout z kratką

Dobra informacja dla szybko rozwijających się firm. W salonach Skody można kupić ciężarową wersję Octavii RS. Dla miłośników offroadu też coś się znajdzie. Za kratki trafił również Scout

Skoda Octavia z homologacją ciężarową była w 2009 roku najlepiej sprzedającym się samochodem wyposażonym w kratkę. Skoda postanowiła wykorzystać ten popyt i zaoferowała odświeżone wersje tego samochodu. Teraz przedsiębiorcy chcący odliczyć 22% VAT-u będą mogli kupić Octavię w sportowej odmianie RS. Kratka może być zamontowana w nadwoziu liftback lub kombi. Do wyboru są także obie dwulitrowe jednostki napędowe, 200-konny silnik benzynowy TFSI i 170-konny diesel TDI z systemem Common Rail, obie łączone z 6-biegową skrzynią ręczną , lub dwusprzęgłową DSG.

Także uterenowiona Octavia Scout może służyć jako auto służbowe z pełnym odliczeniem VAT. Dostępne wersje silnikowe to 1.8 TSI (160 KM) oraz 2.0 TDI DPF (140 KM), które występują z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Scout wyróżnia się specjalnym pakietem, który obejmuje między innymi: zwiększony o 40 mm prześwit, czy charakterystyczne plastikowe osłony zderzaków, nadkoli i drzwi. Wszystkie wersje wyposażone są w napęd na cztery koła realizowany za pomocą sprzęgła lepkościowego Haldex.

W Octavii RS VAN podstawowa pojemność bagażnika wynosi 585 l. Z kolei bagażnik Octavii Scout VAN i Octavii RS kombi VAN oferuje 605 l.

Skoda Octavia RS

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.