Genewa 2010 | Zostań bohaterem filmu Hondy

Honda uruchomiła projekt pod nazwą "Live Every Litre", którego częścią będzie film dokumentujący niezwykłe podróże zwykłych ludzi

Zwycięzcy, czyli osoby, które zaprezentuje najciekawszy projekt własnej podróży będą bohaterami filmu stworzonego przez znanego reżysera Claudio Von Planta. Ten wraz z ekipą podążą ich śladem rejestrując kamerą reakcje, emocje i doświadczenia. W ten sposób powstaną wyjątkowe historie ciekawych ludzi.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, powinny zalogować się na stronie projektu "Live Every Litre" i tam dokładnie opisać podróż, o której marzą, bądź wyzwanie, którego chcą się podjąć. Uczestnicy sami stworzą plan swojej przygody, a mogą być nią romantyczne oświadczyny w Paryżu, dojazd całym zespołem na koncert charytatywny, badanie drzewa genealogicznego swojej rodziny i odszukanie krewnych czy po prostu przejażdżka wymarzoną trasą. Wybrane zostaną propozycje najwyżej oceniane i cieszące się największym zainteresowaniem internautów.

Aplikacje przyjmowane będą do 15 marca 2010 roku. Fani "Live Every Litre" będą mogli oglądać poczynania uczestników na stronie internetowej.

Projekt zostanie zrealizowany w maju tego roku, zanim model CR-Z wejdzie do sprzedaży, co oznacza, iż jego uczestnicy jako pierwsi będą mieli dostęp do pierwszego na świecie pojazdu hybrydowego z sześciostopniową manualną skrzynią biegów. Wydarzenie to będzie okazją by zobaczyć, a dla nielicznych szczęśliwców również by samemu doświadczyć, czym naprawdę jest to rewolucyjne coupe.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Wirtualna Jazda Figurowa

Poradnik - auto na zimę - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Honda CRX - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.