Genewa 2010 | Audi A1 z Justinem

Najmniejsze Audi A1 jest kierowane do młodego klienta. W tym segmencie niemiecki producent nie ma zbyt dużego doświadczenia, dlatego postanowił skorzystać z wizerunku amerykańskiego piosenkarza

Kilka dni temu Audi potwierdziło Genewę, jako miejsce oficjalnego debiutu A1. Jednocześnie pojawił się pierwszy teaser tego modelu . Nikt jednak nie spodziewał się wtedy, że ambasadorem malucha Audi zostanie Justin Timberlake. W Internecie pojawiło się nawet ich pierwsze wspólne zdjęcie.

Wybór amerykańskiej gwiazdy na ambasadora tego modelu ma najprawdopodobniej przyciągnąć do Audi młodszego klienta. Pytanie, czy nie za młodego? Przecież większość fanów Justina nie ma jeszcze prawa jazdy!

Przypomnijmy, że nie pierwszy raz producenci samochodowi dokonują tak ciekawych wyborów. Dotychczas najbardziej zaskakiwali nas Włosi. Pamiętamy przecież Michaela Schumachera w Fiacie Scudo i George'a Clooneya w Fiacie Idea.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

MINI Cabrio Cooper S - test

Nowe Audi A8 - ZOBACZ JE W PEŁNEJ KRASIE

Samochody: Audi A2 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA