Rage Race 2009 startuje!

Dzisiaj o godzinie 15 warszawska Galeria Mokotów zamieni się w najlepiej wyposażony garaż w Polsce. Kilkadziesiąt naprawdę szybkich samochodów ruszy w ekscytującą podróż - zaczyna się Rage Race 2009

Najbardziej pożądane samochody świata, gorące dziewczyny, ekskluzywne hotele i setki kilometrów po polskich drogach czekają na uczestników w tegorocznej edycji. Na starcie stanie śmietanka naprawdę mocnych samochodów, a wśród nich m.in. Dodge Viper , Ferrari , Aston Martin , Chevrolet Corvette i kilka egzemplarzy bardziej popularnych Porsche i BMW . Honoru klasyków bronią Buick Riviera '64 i Mercedes 450 SL '78. A za kierownicą 800-konnej Ultimy GTR zasiądzie po raz kolejny były poseł, entuzjasta samochodów - Jerzy Dziewulski.

Rage Race to lajfstajlowa impreza dla posiadaczy oryginalnych aut i nieco ekscentrycznych fanów dobrej zabawy. Adrenalina wyścigu po polskich drogach miesza się z ekskluzywną atmosferą wieczornych imprez. Trasa rajdu aż do startu pozostanie tajemnicą. Ze stolicy poprowadzi przez kilka dużych miast aż do jednego z najbardziej luksusowych nadmorskich kurortów. Startujące załogi na cały weekend trafią pod opiekę pięknych dziewczyn z Rage-Race Patrol, a dzięki nadajnikom GPS'u zamontowanym w każdym aucie na stronach ragerace.pl można śledzić bieżącą lokalizację wybranej ekipy.

W tegorocznej stawce pojawią się załogi z poprzednich edycji Rage Race oraz zupełnie nowi fani czterech kółek. Znane telewizyjne twarze Vito Casetti, Conrado Moreno i Patrycja Kazadi pojadą w zespole Martini trzema 400-konnymi Ferrari 360 Modena. Do grona uczestników 3. edycji Rage-Race dołączył także znany podróżnik Marek Kamiński w BMW 330Ci oraz Patrycja Stępniewska, jedyna przedstawicielka płci pięknej biorąca udział w wyścigach rallycrossu w Polsce.

1500 kilometrów pełnych emocji i tajemnicze zadania do wykonania czekają i nasz zespół redakcyjny. Niech jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą, którym z supersamochodów wystartujemy.

Marcin Sobolewski

Już w ten weekend - ZOBACZ TUTAJ

Najlepsza reklama motocykla - wybieraj! - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.