Weekend w salonach Citroena

W pierwszy weekend kwietnia w salonach Citroena czekają na klientów specjalne wyposażone wersje samochodów C1, C3 i C4. Klienci będą mogli zapoznać się z nowym minivanem C3 Picasso

W dniach 3-5 kwietnia w salonach Citroena odbędzie się "Weekend Nowości". Modele C1 , C3 i C4 będzie można kupić w specjalnych wersjach wyposażeniowych Equlibre i w kredycie 50/50. Na wyposażenie najmniejszego Citroena składają się dwie poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i lakier metalizowany. Większy Citroen C3 Equlibre został wyposażony m.in. w cztery poduszki powietrzne, centralny zamek, szyby przednie i lusterka boczne sterowane elektrycznie, klimatyzację manualną, radio z CD i MP3 oraz lakier metalizowany. Ostatni w ofercie jest kompaktowy C4 Equlibre, w skład którego wchodzi sześć poduszek powietrznych, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, centralny zamek, szyby przednie i lusterka boczne sterowane elektrycznie, radio z CD i MP3, lakier metalizowany.

Podczas Weekendu Nowości będzie się można zapoznać z najnowszym minivanem C3 Picasso , którego sprzedaż w Polsce ruszyła 10 marca. Przy zakupie samochodu (w dniach 3-5 kwietnia) ubezpieczenie VIP gratis.

Marcin Lewandowski, źródło: Citroen

Lepiej późno, niż wcale - Mercedes ML Hybrid - ZOBACZ TUTAJ

Zakazana reklama Volkswagena - WIDEO

Samochody: Citroen C3 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.