Wpisała w loterii cyfry ze swojej rejestracji. Wygrała 50 tys. dolarów

Szczęściu trzeba pomóc? Z takiego założenia wyszła kobieta ze stanu Maryland, która postanowiła zagrać na loterii. Inspiracją dla zakreślenia cyfr stała się dla niej rejestracja jej auta. Teraz jest bogatsza o 50 tys. dolarów.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jedni powiedzą, że granie na loterii zależy od szczęścia, inni z kolei zwrócą uwagę na wybór odpowiedniej strategii i nie pozostawienie losowi przypadku. Wiemy natomiast, że mieszkanka Baltimore w USA trafiła taktyką prosto w "dziesiątkę". 

Zobacz wideo Ponad 70 lat historii i ponad 11 mln sprzedanych samochodów - nowa Toyota Land Cruiser

Poznaliśmy historię auta wspomnianej 50-latki, dzięki któremu stała się bogatsza o całkiem przyjemną sumę. Gdy kupiła go kilka lat temu, na jego tablicy rejestracyjnej widniały kolejno numery: 9-1-1-0-4. Jak mówi, z początku niespecjalnie podobała jej się taka kombinacja cyfr i chciała nawet wystąpić o zmianę.

Ostatecznie zdecydowała się ją pozostawić, bo umówmy się — nie jest to najistotniejsza sprawa w życiu. Szybko zdążyła się do niej przyzwyczaić. Jednocześnie od kilku lat brała udział w loteriach. Pewnego dnia stwierdziła, że czemu by tak nie skorzystać ze wspomnianej rejestracji?

Zakreśliła cyfry. "To nie miało prawa się udać"

Po prostu puściła los o wartości 1 dolara, nie do końca wierząc, że ma to sens. Mimo to zatrzymała dowód przy sobie, a w tym czasie zaczęła zmieniać zdanie o 180 stopni. Zaczęła widzieć tą kombinację cyfr, gdzie się nie pojawiła. Czy to na dokumentach w pracy czy podczas oglądania telewizji w domu, po prostu wszędzie. Gdy od męża dowiedziała się o "trafieniu w totka", wpadła wręcz w ekstazę. Zaczęła płakać z niedowierzania. 

Naprawdę nigdy nie myślałem, że to faktycznie wyjdzie

- oznajmiła 50-latka

Nie mogło to nastąpić w lepszym momencie

- dodał następnie jej mąż

Wygrana jak manna z nieba. Uregulują długi

I rzeczywiście, wygrana 50 tys. USD spadła im niemal z nieba. Para ma przed sobą do spłacenia dług. Teraz poza uregulowaniem płatności będą mogli też odłożyć do "skarbonki" resztę tej kwoty. A może tak pomyśleć nad inwestycją w kolejny samochód? Kto wie, czy jego tablice rejestracyjne nie kryją w sobie kolejnej szansy na fortunę? Źródło: CNN

Więcej o:
Copyright © Agora SA