KINTO ONE w Lexusie. Promują model UX

Leasing KINTO ONE w Lexusie obejmuje teraz model UX. Producent obiecuje, że na dobrych warunkach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Lexus sprzedał crossovera UX w styczniu w ilości 155 egzemplarzy. Zatem miał 17,9 proc. udziału w segmencie C-SUV Premium. Teraz jest dostępny w leasingu konsumenckim KINTO ONE.

Zobacz wideo Na rynku crossoverów dzieje się dużo, a jedną z nowości na nim jest Lexus UX. Sprawdzamy, jak jeździ

Jak zapewnia producent, model UX w wersji F SPORT Design+ kosztuje od 1595 zł brutto miesięcznie przy dwuletniej umowie z limitem przebiegu wynoszącym 30 tys. km oraz 10-procentową opłatą wstępną. Klient zyskuje uproszczoną procedurę oceny finansowej oraz elastyczną możliwość zakończenia umowy – samochód może zwrócić lub wykupić. Ponadto, serwis i obsługa Assistance 24h mogą być finansowane w jednej racie.

Samochód w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE dostępny jest zarówno w wersji UX 200 z silnikiem benzynowym o mocy 173 KM oraz w odmianie hybrydowej UX 250h, w której połączono 2-litrowy, czterocylindrowy silnik z dwoma silnikami elektrycznymi. Łączna moc układu wynosi 184 KM. UX 250h oferowany jest też z napędem na cztery koła E-FOUR, który wykorzystuje dodatkowy silnik elektryczny zamontowany przy tylnej osi.

Wracając jednak do wersji F SPORT Design+, to trzeba zaznaczyć, że została stworzona specjalnie na polski rynek. Łączy sportowy styl i design z bogatym wyposażeniem jak zapewnia producent.

Z zewnątrz wersja F SPORT Design+ wyróżnia się czarnym grillem ze wzorem kratki w kształcie litery L i tylnym zderzakiem w stylistyce F SPORT, a także 18-calowymi felgami F SPORT o 10 ramionach. Do wyboru jest aż 11 lakierów oraz sześć wariantów dwukolorowego malowania nadwozia. We wnętrzu znajdziemy tapicerkę ze skóry syntetycznej Tahara ze szwami Sashiko, która dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Standardem w każdym Lexusie UX jest dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, nowy system multimedialny z nawigacją w chmurze, inteligentny asystent głosowy Lexus Concierge oraz możliwość zdalnej obsługi wybranych funkcji auta, a także pakiet systemów bezpieczeństwa Lexus Safety System + 2.5 z systemem wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS).

Dodatkowo, w wersji F SPORT Design+ klienci otrzymują 12,3-calowy, dotykowy ekran systemu multimediów z wbudowaną nawigacją, 10-głośnikowy zestaw audio z subwooferem i wzmacniaczem, a także elektryczną regulację kolumny kierownicy.

Z innych udogodnień można wymienić: podgrzewaną kierownicę, podgrzewane fotele, elektryczna pokrywa bagażnika, ładowarka indukcyjna do smartfona, a bezpieczeństwo zwiększają system monitorujący martwe pole w lusterkach (BSM) oraz system ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z funkcją samodzielnego zatrzymania (RCTAB).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.