Atrakcja dla małych i dużych. Tramwaj Lego kursuje po ulicach Warszawy

Lubisz klocki lego? Jeśli mieszkać lub przebywasz w Warszawie, to możesz natknąć się na klockowy tramwaj z atrakcjami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, do których zostało już sześć tygodni. Nic więc dziwnego, że firmy zabawkowe będą organizowały różnego typu atrakcje, które przyciągną uwagę dużych i małych. Tak jak chociażby Lego.

Zobacz wideo Każdy może mieć Ferrari w swoim domu? Tak, dzięki klockom Lego

Strona na Facebooku Tramwaje Warszawskie poinformowała, że na ulice stolicy wyjechał specjalny tabor – specjalny tramwaj LEGO. Łatwo go rozpoznać, wszystko za sprawą specjalnych oznaczeń związanych ze znanymi klockami, a w środku odwiedzających przywita św. Mikołaj zbudowany z klocków Lego oraz osoby przebrane za Mikołaja i Ninja Kai, czyli jedną ze znanych postaci Lego Ninjago.

Jednak to nie wszystko. Na odwiedzające tramwaj dzieci czeka atrakcja w postaci napisania za darmo listu, który można wrzucić do specjalnej skrzynki na listy. W ramach akcji dla odwiedzających mają być przygotowane również inne atrakcje.

Tramwaj LEGO zaczyna swoją podróż od przystanku Ratuszowa ZOO do zajezdni Mokotów (w dni powszednie) lub od Ratuszowa ZOO do PKP Służewiec (w weekendy). Wewnątrz nie ma kasowników, gdyż przejazd jest bezpłatny.

Atrakcja będzie kursowała po warszawskich torowiskach tramwajowych do 4 grudnia. Już teraz wzbudza zainteresowanie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA