Makabryczny wypadek na drodze nr 91

W poniedziałek wieczorem w miejscowości Głogówko Królewskie (pow. świecki) doszło do makabrycznie wyglądającego wypadku. Auto osobowe zostało dosłownie zmiażdżone przez dwie ciężarówki. W środku były trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 na drodze krajowej nr 91. Jak wynika z ustaleń policjantów, 52 letni kierowca ciężarówki DAF, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał w tył Skody Felicji, która zatrzymała się przed tzw. drogową mijanką. 

Uderzenie było tak mocne, że osobowe auto zostało wepchnięte pod tył naczepy ciężarówki stojącej przed Skodą. Wyniku zderzenia samochód został całkowicie zniszczony, a trzech pasażerów znajdujących się w kabinie trafiło do szpitala, choć po zdjęciach wraku trudno wyobrazić sobie, że udało się komukolwiek przeżyć.

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Trzy osoby w wieku 31, 32 i 3 lata, podróżujące Skodą, zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 52-letniemu sprawcy prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.