Skopała Teslę. Uruchomiły się kamery [WIDEO]

Zawiść ludzka nie ma granic. Skopała cudze auto.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Zawiść/zazdrość to uczucia, które są jednymi z najgorszych u ludzi. Czasem jednak gesty wykonane pod wpływem impulsu, u których w podstawie są wspomniane uczucia mogą odbić się negatywnie na takiej osobie.

Zobacz wideo Jaki był najlepszy samochód 2022 roku? Zaczynamy głosowanie w plebiscycie The Best of Moto!

To, że Tesla ma system kamer, który uruchamia się w momencie, gdy obok auta coś się dzieje albo wtedy, gdy dochodzi do uszkodzenia auta nie jest tajemnicą. Jednak niektórzy o tym zapominają jak kobieta z poniższego nagrania.

 

Do sytuacji doszło, gdzie w Stanach Zjednoczonych. Na parking wjechała kobieta w swoim Jeepie Grand Cherokee, którym zaparkowała obok Tesli.

Po wyjściu z auta kobieta zamiast oddalić się spokojnie podeszła do elektrycznego samochodu i kopnęła z całej siły w tylny zderzak. Uderzenie musiało być mocne chociaż w klapku, ponieważ uruchomił się alarm poszkodowanego samochodu.

Patrząc na reakcję kobiety chyba sama była w szoku i szybko zaczęła żałować swojego czynu. Po pewnym czasie jednak odeszła z miejsca zdarzenia.

Nie jest wiadomo jaki był powód takiego napadu agresji. Trzeba mieć nadzieję, że właściciel uszkodzonego auta rozpoznał sprawczynię, która pokryje koszty naprawy samochodu.

Z drugiej strony czy zazdrość i wściekłość należy poskramiać i nie poddawać się instynktom.

Więcej o: