Jest zardzewiały i stary. Ten wagon jednak skrywa tajemnicę

Stary wagon kolejowy to kolejny przykład, że jak się chce, to ze wszystkiego można zrobić dom.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Ludzie ze wszystkiego mogą zrobić przestrzeń do życia. Były przerobione autobusy, karetki, łodzie czy pojazdy wojskowe. Dlaczego nie może do takich celów służyć stary, zardzewiały wagon?

Zobacz wideo Jaki był najlepszy samochód 2022 roku? Zaczynamy głosowanie w plebiscycie The Best of Moto!

Wystarczy odrobina kreatywności, samozaparcia i czasu, a można stworzyć coś czego efekt może spodobać się wielu osobom. Tak właśnie jest w przypadku tego wagonu. Surowy wygląd zewnętrzny skrywa jasne i kolorowe wnętrze. Kiedyś wagon należał do Western Pacific (WP).

WP została założona w XIX wieku i przyczyniła się do powstania najbardziej wysuniętego na zachód odcinka pierwszej kolei transkontynentalnej. Pojawiło się ponownie w 1903 roku i działało do 1982 roku, kiedy stało się częścią Union Pacific Railroad.

Ten konkretny wagon został wyprodukowany w 1955 r. Wewnątrz został zmieniony, tak aby oferować wszystkie zalety współczesnej przyczepy.

Po wejściu zauważalny jest bar, gdzie można zjeść. Natomiast mini łóżka piętrowe (mniejsze niż konwencjonalne łóżka pojedyncze) czekają po drugiej stronie. Na wyposażeniu jest sztuka inspirowana koleją, książki o pociągach, a nawet zabawki związane z kolejnictwem. Dzieci z pewnością byłyby podekscytowane wypróbowaniem tych niezwykłych łóżek, wciąż przypominających nam kolejowe przygody z minionej epoki.

Kuchnię wyposażono we wszystko czego rodzina potrzebuje. Obszerna kanapa zajmuje centralne miejsce w salonie, z oknami po obu stronach. Dyskretnie umieszczona łazienka jest również wyposażona we wszystkie podstawowe elementy, podczas gdy główna sypialnia jest wyjątkowo dobrze udekorowana, jak na takie możliwości.

Znalazło się również miejsce na patio z nastrojowym oświetleniem. Jest to idealne miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i grillowania.

Wagon z całym wyposażeniem jest dostępny dla każdego. Znajduje się na portalu Airbnb. Zatem każdy może poczuć kawałek historii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.