Pieszy rzucał się na samochody. W końcu trafił na radiowóz

Ten film po raz kolejny udowadnia, że kamerka samochodowa może czasami uratować kierowcę przed różnymi przykrymi sytuacjami. Wyczyn pijanego pieszego, który rzucił się na maskę samochodu został zarejestrowany i przekazany policji.

Na kanale "Stop Cham" pojawił się kolejny film, który rejestruje wyczyny pijanego pieszego. Na początku filmu widać, jak kierowca spokojnym tempem porusza się samochodem w okolicach centrum Zamościa. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się pieszy zmierzający w jego kierunku. Kierowca na wszelki wypadek zatrzymuje się, gdy widzi, że pieszy rzuca swoje rzeczy na ziemię i zaczyna biec.

Więcej ciekawych newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Młody człowiek nie zastanawiając się długo wskakuje na maskę samochodu, po czym pada na ulicę. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, a następnie pojechał prosto na komendę policji, żeby zaprezentować nagranie ze zdarzenia.

 

Po jakimś czasie został wezwany na miejsce zdarzenia, gdzie były już prowadzone czynności wobec obywatela Ukrainy, który zaprezentował swój kaskaderski popis na dwóch innych samochodach. Okazało się, że jednym z nich był radiowóz.

Zobacz wideo

Mężczyzna był najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających. W związku z tym został zatrzymany, a następnie przewieziony do szpitala psychiatrycznego. Jego dalsze losy nie są znane.

Trzeba było szybko cofnąć. Gdyby się tak zderzył z ziemią, to może by zmądrzał.
Kamerki w aucie powinny być OBOWIĄZKOWE tak jak trójkąt i gaśnica! A za takie coś powinna być kara więzienia
Słabo z myśleniem, teraz kamery są wszędzie. Brawo geniuszu.
ale aktorstwo normalnie na poziomie trudnych spraw XD
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.