Dzieci zosta造 same w samochodzie i odblokowa造 hamulec. Dosz這 do tragedii

Tragiczny w skutkach wypadek mia miejsce kilka dni temu w niemieckim mie軼ie Haan. 3-letnie dziecko pozostawione w samochodzie najprawdopodobniej zwolni這 hamulec r璚zny. Pojazd zacz掖 si stacza i doprowadzi do 鄉ierci m篹czyzny, kt鏎y pr鏏owa go zatrzyma.

Pozostawianie małoletnich w samochodzie bez opieki dorosłych może zakończyć się tragicznie. Przekonał się o tym na własnej skórze ojciec dwójki dzieci, 45-latek mieszkający w niemieckim mieście Haan. Najpierw pozostawił swoje pociechy – w wieku 3 i 6 lat - same w zaparkowanym samochodzie, choć nie powinien tego robić

Więcej newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W tym samym czasie wdał się w rozmowę z dwoma osobami siedzącymi nieopodal jego samochodu. Korzystając z nieuwagi ojca, w pewnym momencie starsze dziecko odpięło pasy i wysiadło z samochodu. Po chwili okazało się, że to samo zrobiło 3-letnie dziecko, któremu na dodatek udało się przedostać na przednie fotele i przypadkiem zwolniło hamulec ręczny. Samochód postawiony na pochyłym terenie zaczął się staczać. Całe zdarzenie szybko zauważył ojciec dzieci i dwie postronne osoby, z którymi rozmawiał.

Zobacz wideo

Aby zapobiec stoczeniu się i uderzeniu w inne samochody stojące nieopodal, ojciec dzieci najpierw otworzył drzwi od strony kierowcy i próbował wcisnąć nogą pedał hamulca. W międzyczasie dwa pozostali mężczyźni próbowali zatrzymać samoch鏚 blokując przejazd.

Bezpieczny fotelik samochodowy zależy od wielu czynnikówSzczecin. Matka zapomniała o półtorarocznym dziecku w aucie. Chłopiec nie żyje

Niestety, 50-latek wpadł pod samochód i odniósł tak poważne obrażenia, że zmarł w karetce, która przyjechała na miejsce zdarzenia.

Wi璚ej o: