Szeryf lewego pasa chciał ukarać innego kierowcę. Internauci: "Samozaoranie"

Szeryf drogowy jadący lewem pasem autostrady A4 postanowił udostępnić film, na którym jest poganiany przez Forda Mondeo. Nieopatrznie zarejestrował również swoje wykroczenia. Internauci byli dla niego bezlitośni.

Na kanale "Stop Cham" pojawił się kolejny film z polskich dróg. Całą sytuację zarejestrowano na autostradzie A4 pomiędzy Rudą Śląską a Chorzowem. Autor filmu postanowił poskarżyć się internetowej publiczności na zachowanie kierowcy Forda Mondeo, który za wszelką cenę chciał go wyprzedzić.

Więcej ciekawych newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kierowca uzbrojony w przednią i tylną kamerę zarejestrował materiał, a następnie zmontował go i na koniec dodał sugestywne podpisy. Na początku filmu bohater nagrania jedzie lewym pasem w stronę Katowic, a tymczasem w kadrze pojawia się biały Ford Mondeo.

Poganiacz przykleja się do mnie na mniej więcej długość samochodu

- poinformował autor filmu. Na nagraniu widać, że kierowca białego Forda wyraźnie zwalnia, a następnie daje znaki światłami, żeby autor zjechał na prawy pas. Bohater filmu początkowo nie reaguje, mimo że środkowy pas jest wolny. Dopiero po kilku kilometrach decyduje się na zmianę pasa i przestaje blokować Forda.

Po chwili ma jeszcze pretensje do kierowcy białego Mondeo o to, że przy wyprzedzaniu kilka razy zwolnił. Nie zauważył jednak, że nastąpiło to w miejscu, gdzie zaczynało obowiązywać ograniczenie prędkości do 120 km/h oraz przed wolniej jadącym motocyklistą.

 

Zamiast słów wsparcia dla autora filmu, pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących zachowanie kierowcy. Internauci wytykają autorowi, że poucza innych kierowców, a sam zarejestrował swoje wykroczenia drogowe.

Idealne zaoranie samego siebie. Nagrywający chciał pokazać jak to nagrywany źle jedzie a sam się upokorzył brakiem znajomości przepisów, wyobraźni i umiejętności. Dawno nie widziałem takiego samozaorania :)
>>Musiałem uciekać na lewy pas by uniknąć zderzenia<<. Autorowi nawet do głowy nie przyszło skorzystanie z prawego pasa! Podjedź za zachodnią granicę i naucz się jeździć, młocie.
Widać, że lubisz sobie pojeździć lewym pasem i poczuć ten dreszczyk emocji
"I jeszcze raz by się chciało ,ale trzeba w końcu zjechać na swoją wieś" .....sam się podsumowałeś???? bije po oczach z tego nagrania twoja złośliwość, pojadę tak długo lewym pasem aż coś nagram
Jak jeden tak i drugi zasługuje na miano szeryfa ?? dalej chłopie jeździj lewy to napewno nie spotkasz więcej hamulcowych na swojej drodze ?? do prawa jazdy potrzeba jeszcze mieć oleju w głowie i ogólnego szacunku na drodze !!!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.