Lotos uruchamia promocję na paliwo. Zasady podobne jak na Orlenie

Koncern paliwowy Lotos wprowadzają wakacyjną promocję na paliwo. Od dzisiaj kierowcy mogą skorzystać ze zniżką 30 groszy na każdym litrze. Rabat obejmuje paliwa standardowe i premium, ale nie dotyczy LPG.

Zasady promocji, która ruszyła od dzisiaj na stacjach Lotos są praktycznie identyczne jak na Orlenie. Kierowcy mogą skorzystać z niższej ceny na maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż po 50 litrów każde. Standardowy rabat wynosi 30 groszy na litrze paliwa, ale użytkownicy Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na rabat w wysokości 40 groszy na litrze. 

Więcej informacji na temat rynku paliw w Polsce znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Koszt każdego litra powyżej limitu będzie rozliczony według stawki widocznej na pylonie stacji. Promocja na stacjach Lotosu będzie obowiązywać na wszystkich stacjach tej marki w okresie wakacyjnym – do 31 sierpnia 2022 r.

Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii

- poinformował Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki Lotos Paliwa. Żeby skorzystać z rabatu trzeba być aktywnym uczestnikiem programu Navigator. Klient musi mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną kartę Navigator – dostęp można uzyskać po zalogowaniu się na profil na stronie koncernu lub w aplikacji. Oprócz tego trzeba zaakceptować aktualny regulamin programu.

Zobacz wideo

Po spełnieniu tego warunku klienci otrzymają dostęp do trzech kuponów rabatowych w miesiącu, ważnych tylko w bieżącym miesiącu. Żeby skorzystać z promocji trzeba okazać przy kasie aktywną kartę Navigator oraz kupon elektroniczny. Wtedy cena zostanie naliczona zgodnie z obowiązującym rabatem.

Koncern poinformował, że z promocji są wyłączone transakcje realizowane przy użyciu kart Lotos Biznes oraz kart flotowych akceptowanych na stacjach Lotos. Oprócz tego paliwo musi być zatankowane do baku pojazdu – w innym przypadku rabat nie zostanie naliczone. Klienci korzystający z promocji nie otrzymają za tańsze paliwo punktów Navigator.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.