Ukradli paliwo na Targówku. Teraz szuka ich policja

Policja szuka dwójki osób, które ukradły paliwo na jednej z warszawskich stacji. Proszą o kontakt, jeśli ktoś coś wie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Ceny paliw idą w górę. Protest w tej sprawie już za jeden dzień. I chociaż nie zapowiada się, aby cena za litr miała gwałtowanie spaść (a raczej pójść w górę), to nie jest powód, aby kraść paliwo.

Zobacz wideo Olsztyn. Zamiast do baku, zatankował paliwo do beczek w bagażniku i odjechał

Właśnie do takiego procederu doszło 24 kwietnia tego roku na stacji paliw na ul. Radzymińskiej w Warszawie. Sprawą zajmuje się policja z Targówka. W ramach podjętych działań zabezpieczono nagranie z monitoringu.

Na nagraniu widoczny jest mężczyzna oraz kobieta (która była pasażerką) podczas kradzieży. Auto, które zostało uchwycone na filmie to srebrny Citroen C5. Na lewych przednich drzwiach widniało oznaczenie warszawskiej taksówki.

Policja mężczyznę opisała następująco: wiek około 40-50 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem. Natomiast kobieta: wiek około 30-40 lat, włosy brązowe średniej długości.

Chociaż kwiecień był już dwa miesiące temu, to nie udało się do tej pory poznać personaliów osób widocznych na nagraniu.

W tym celu policja prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat pary widocznych na zdjęciach. W celu przekazania informacji można skontaktować się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 723 81 74, powołując się na numer KPD-III-2767/22.

Informacje można również zgłosić na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.