Policjanci przytulają się na rondzie. Nagranie z Przemyśla hitem w sieci

Jeden z kierowców przejeżdżających przez rondo w Przemyślu nagrał parę policjantów, którzy w chwili zapomnienia oddawali się czułościom podczas służby. Nagranie jest hitem w sieci - w ciągu doby obejrzało je kilkaset tysięcy osób.

Zdarzenie zostało zarejestrowane na rondzie im. Lecha Kaczyńskiego w Przemyślu. Stoi przy nim policyjny radiowóz, ale funkcjonariusze w tamtej chwili nie zajmowali się pilnowaniem ruchu drogowego. Policjant siedział oparty o maskę samochodu, a policjantka stała do niego przytulona.

Niespodziewany widok zaskoczył kierującą samochodem, w którym zostało zrobione nagranie. Słychać głos kobiety, która pyta: "Czemu oni się obściskują?"

Więcej ciekawych filmów z polskich dróg znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nagranie trafiło na popularny kanał "STOP CHAM" na YouTube i szybko zyskało popularność. W pierwszą dobę wygenerowało ponad 250 tys. wyświetleń, a po kilku dobach liczba wyświetleń dobiła do 850 tysięcy.

 

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, ale większość jest utrzymana w pozytywnym, a nawet żartobliwym tonie. Najciekawsze z nich prezentujemy poniżej (pisownia oryginalna).

Typowi coś wpadło do oka i wielka afera, z jednej strony fajnie, że coraz więcej kamerek, z drugiej niedługo to będzie strach kurde krzywo stanąć bo już każdy Cię skomentuje i doda do tego swoją teorię :D
Jeśli dzięki tej odrobinie czułości nie będą później wyżywać się na kierowcach, to w pełni popieram takie zachowanie
Obejrzałem film kilka razy i nie widzę w nim nic nadzwyczajnego... Rozumiem że dla większości społeczeństwa żyjącego w internecie życzliwość i sympatia nawet w koleżeńskich relacjach to pojęcie obce... :)
Wiosną takie widoki to nic nadzwyczajnego
Policjant człowiek jak każdy inny, też kocha, i też zdarza mu się zapomnieć w jakiej jest sytuacji ;) Przymknijmy na to oko i idźmy dalej

Co ciekawe, w komentarzach pojawiły się również uwagi w stosunku do kobiety, która nagrała i opublikowała całe zdarzenie. Jeden z widzów zauważył w filmie zarejestrowane wykroczenie.

Nagrywający ma szczęście, że policjanci zajęci byli sami sobą, a nie obserwowali dojeżdżające samochody do ronda, bo inaczej wyłapałby mandat 1,5 tys. zł za wyprzedzanie tuż przed przejściem oraz 10 punktów karnych

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu potwierdzili w rozmowie z dziennikarzami polsatnews.pl, że wiedzą o nagraniu, ale nie skomentowali tej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.