Kobieta zasłabła za kierownicą. Niesamowita akcja ratownicza świadków zdarzenia

Niecodzienną sytuację zarejestrowały kamery w jednym z amerykańskich miast na Florydzie. Kobieta zasłabła za kierownicą, a jej samochód ruszył na sam środek ruchliwego skrzyżowania. Na pomoc ruszyła grupa świadków, którzy przeprowadzili akcję ratowniczą.

Na nagraniu można zobaczyć, jak w pewnym momencie szara mazda zaczyna powoli wtaczać się na środek ruchliwego skrzyżowania w mieście Boynton Beach na Florydzie. Po chwili widać, jak za samochodem wybiega kobieta i próbuje się dostać do jego środka, ale nie udaje się z powodu zablokowanych drzwi.

Więcej ciekawych filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Po kilku chwilach dołączają do niej inni kierowcy, dosłownie wyskakując ze swoich samochodów, żeby spróbować zatrzymać mazdę. Samochód w końcu udaje się zablokować, ale nadal jest problem z dostaniem się do kabiny pasażerskiej.

Zobacz wideo

Najpierw jeden z mężczyzn próbuje wybić szybę przy pomocy kamienia, ale bez skutku. Jeden ze świadków przynosi spory hantel z siłowni. Za pomocą ciężkiego przedmiotu udaje się wybić tylną szybę w drzwiach. W międzyczasie inni uczestnicy cały czas blokują samochód, żeby nie jechał dalej.

Dopiero po wybiciu szyby i otwarciu drzwi udało się przełączyć skrzynię biegów w tryb P i zatrzymać pojazd. W międzyczasie na miejscu pojawiła się pielęgniarka, która starała się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie, zanim dotarła pomoc medyczna.

Świadkowie przesunęli samochód w bezpieczne miejsce i wspólnie oczekiwali na przyjazd służb ratunkowych. Władze miasta poszukują kontaktu z osobami, które brały udział w wydarzeniu, aby uhonorować ten niezwykły akt odwagi. Kobieta, która zasłabła za kierownicą, przeżyła zdarzenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.