Land Rover i PGA Polska rozpoczynają sezon golfowy podczas turnieju Gradi Invitational

Land Rover kolejny sezon angażuje się w polski sport. I chyba nikogo nie dziwi, że jest to akurat golf. Do marki o szlachetnych, brytyjskich korzeniach golf pasuje idealnie.

Właśnie zakończył się pierwszy turniej PGA Polska Tour - Gradi Invitational, którym Land Rover rozpoczął drugi sezon obecności w najważniejszym polskim cyklu wydarzeń golfowych. Od ubiegłego roku Land Rover jest strategicznym partnerem PGA Polska - Stowarzyszenia Zawodowego Golfa. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie obecny na wszystkich turniejach golfowych organizowanych przez PGA Polska - stowarzyszenie skupiające profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych.

Zobacz wideo Vito Bambino: "Odwaga jest dla mnie najważniejsza". Jaguary są eleganckie jak jego muzyka

Land Rover nie tylko jest partnerem strategicznym PGA Polska, ale współtworzy Akademię Golfa i wspiera najbardziej utytułowanego polskiego gracza Adriana Meronka. Od ubiegłego roku Adrian jest ambasadorem marki, a Land Rover kibicuje jego występom w kraju i na największych światowych turniejach.

Już dziś cieszymy się z kolejnych spotkań na polach golfowych w całej Polsce. Będziemy obecni na najważniejszych wydarzeniach tego sezonu, wnosząc i dzieląc się pięknem, elegancją oraz doskonałością samochodów Land Rover, wywodzących się z Wielkiej Brytanii – kraju, z którego również pochodzi golf

- czytamy w komunikacie marki. I rzeczywiście trudno o lepsze połączenie. Prestiżowy i wymagający precyzji sport oraz producent luksusowych samochodów rodem z Wielkiej Brytanii. Tu ciekawostka, golf w formie, jaką teraz znamy, wywodzi się właśnie z Wysp Brytyjskich i to w krajach anglosaskich cieszy się ogromną popularnością. Marka Land Rover nie ogranicza się tylko do obecności na turniejach. Razem z PGA chce edukować i popularyzować ten sport nad Wisłą.

Land Rover i PGA Polska rozpoczynają sezon golfowy podczas turnieju Gradi InvitationalLand Rover i PGA Polska rozpoczynają sezon golfowy podczas turnieju Gradi Invitational fot. materiały promocyjne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.