Greenway przedłuża darmowe ładowanie dla uchodźców. Do końca kwietnia

Największy operator ładowarek do samochodów elektrycznych w Polsce przedłuża o kolejny miesiąc specjalną akcję Uchodźcy z Ukrainy mogą za darmo skorzystać z ładowarek na terenie Polski i Słowacji.

Uchodźcy z Ukrainy mogą nadal korzystać z możliwości darmowego ładowania samochodu od największego dostawcy sieci ładowarek w Polsce. Firma Greenway ogłosiła właśnie, że przedłuża specjalną ofertę do końca kwietnia.

Więcej informacji na temat ładowarek samochodowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Od momentu uruchomienia (28 lutego) skorzystało z takiej możliwości ponad 170 kierowców, którzy przejechali w sumie prawie 90 tys. km. Operator ładowarek do samochodów elektrycznych początkowo planował wprowadzić ofertę jedynie na dwa tygodnie, ale najpierw przedłużył ją do końca marca ze względu na duży popyt.

Zobacz wideo

Firma zakomunikowała dzisiaj, że z darmowego ładowania będzie można korzystać jeszcze przez miesiąc, tj. do końca kwietnia. Proces aplikowania o dostęp do ładowarki ma być jeszcze bardziej uproszczony.

Wiedza elektryzującaIle kosztuje ładowanie samochodu elektrycznego na publicznej stacji? Porównujemy stawki operatorów

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z darmowego ładowania, automatycznie otrzymają stuprocentową zniżkę na usługi Greenway. Kierowcy, którzy niosą pomoc uchodźcom z Ukrainy mogą również skorzystać ze specjalnej zniżki. Wystarczy, że zgłoszą się do Centrum Wsparcia Greenway pod numerem telefonu +48 58 325 10 77 lub mailowo: bok@greenwaypolska.pl.

Zmiany wchodzą w życie jutro (1 kwietnia) od godziny 12:00.

Więcej o: