Oficjalne zdjęcie SUV-a Ferrari. Produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku

Po serii wycieków, Włosi wreszcie zaprezentowali pierwsze zdjęcie SUV-a spod znaku czarnego konia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Wszyscy producenci mają albo opracowują SUV-y, aby wypełnić zapotrzebowanie klientów. Nic więc dziwnego, że Ferrari również skierowało swój wzrok na ten segment.

Zobacz wideo Policjanci Grupy SPEED zatrzymali Ferrari, które pędziło 177 km/h

Ferrari zaprezentowało pierwsze, oficjalne zdjęcie swojego nowego modelu. Co prawda jest mocno zacienione, ale można dostrzec kilka szczegółów. Oczywiście gdyby ktoś nie widział wycieków sprzed kilku tygodni.

 

Purosangue jest oficjalnie najwyższym modelem w gamie Ferrari z zwiększonym prześwitem, masywnymi wlotami na przednim zderzaku i paskiem łączącym światła LED. Te ostatnie są inspirowane supersamochodem SF90, wtapiając się w przód i podążając za wypukłymi liniami przednich błotników.

Wcześniejszy wyciek pokazywał jeszcze więcej szczegółów. Auto ma czarne nakładki na nadkolach i progach, pięcioramienne felgi i aerodynamiczną linię dachu. Tył ma agresywny wygląd i światła inspirowane 296 GTB. Są też zintegrowane otwory wentylacyjne i cztery rury wydechowe.

Ferrari nie zdradziło niczego, jeśli chodzi o napęd. Jednak w internecie pojawiły się plotki dotyczące kilku wariantów. Trudno zatem w tym momencie określić, które mają największe szanse na zaistnienie.

Produkcja modelu rozpocznie się jeszcze w tym roku, a pierwsze dostawy planowane są na początek przyszłego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.