Ukradli Alfa Romeo w Warszawie, wpadli w Kielcach. Chcieli się zdrzemnąć po drodze

Dwóch 34-latków ukradło w Warszawie Alfa Romeo Stelvio i wybrało się w podróż. Po dojechaniu do Kielc złodzieje postanowili odpocząć w hotelu. Poranną pobudkę zafundowali im funkcjonariusze ze stołecznej policji.

Funkcjonariusze z warszawskiego wydziału do walki z przestępczością samochodową mieli w ostatni weekend ręce pełne roboty. Ekipa grupy operacyjnej „Kobra" zatrzymała w Kielcach złodziei, który ukradli w Warszawie Alfa Romeo Stelvio w sportowej wersji Quadrifoglio.

Więcej informacji na temat polskiej policji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Dwóch 34-latków wybrało się skradzionym samochodem w trasę, ale po przejechaniu 200 kilometrów zdecydowali się na nocleg w jednym z kieleckich hoteli. Samochód o wartości prawie 300 tysięcy złotych zaparkowali na hotelowym parkingu i udali się na odpoczynek.

Zobacz wideo

Jak się później okazało, zameldowali się w recepcji przy użyciu sfałszowanego dokumentu. Policjanci z Warszawy bardzo szybko namierzyli mężczyzn i o poranku odwiedzili ich w pokojach. Przy okazji u jednego z nich znaleziono marihuanę.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnych cel. Samochód, fałszywy dokument, narkotyki, a także gotówka zostały zabezpieczone. Mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa samochodu, jeden dodatkowo posiadania środków odurzających, a drugi posłużenia się fałszywym dokumentem

- poinformowała policja. Panowie ponownie trafili na nocleg, ale tym razem do tymczasowego aresztu. Dalszym postępowaniem w ich sprawie zajmie się Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA