Uwaga latające ciężarówki. TIR przebił się przez nasyp przy autostradzie [WIDEO]

W małej miejscowości w USA doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. Ciężarówka z naczepą zjechały z autostrady i wystrzeliły z nasypu zabezpieczającego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Jest takie miejsce na świecie, które miejscowi i obywatele USA nazywają „Żabią stolicą świata". Jest to mała miejscowość Rayne w Luizjanie. Ma 9,9 km2 powierzchni, a mokradła zajmują 0,02 km2. Przez mieścinę przebiega również autostrada międzystanowa. Jak się okazuje nie tylko żaby tam skaczą.

Do zdarzenia doszło w zeszły czwartek. Na nagraniu widoczna jest ciężarówka z przyczepą, która z niewiadomych przyczyn zjeżdża z autostrady, najeżdża na nasyp, z którego się wybija. Następnie przelatuje nad skrzyżowaniem, by ostatecznie wylądować na prywatnej posesji, gdzie zaczyna płonąć.

Zobacz wideo Jak udzielać pierwszej pomocy? Policjanci tłumaczą krok po kroku

Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe. Całe szczęście kierowca pojazdu zdążył uciec i nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Niestety nie wiadomo jaka była przyczyna wypadku. Lokalna policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Według pewnych hipotez kierowca mógł zasnąć za kierownicą albo jego pojazd doznał uszkodzeń mechanicznych.

Porzucony samochód zajmuje miejsce na osiedlu. Jak się można go pozbyć?Porzucony samochód zajmuje miejsce na osiedlu. Jak się można go pozbyć?

Obojętnie jaki był powód to cała sytuacja groźnie wyglądała i całe szczęście nic nikomu się nie stało.

Więcej o: