Ciężarówka przewróciła się na Lamborghini i Bentleya. Smutne zdjęcia z Beverly Hills

Posiadać drogie, luksusowe auto to zawsze przyjemność dla właściciela, ale też duże nerwy jak coś mu się stanie. W tym wypadku jest coś więcej niż tylko zadrapanie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

W Beverly Hills doszło ostatnio do przykrego zdarzenia dla fanów luksusowej motoryzacji. Wykonany na zamówienie Lamborghini Aventador i Bentley zostały zgniecione przez zabłąkaną ciężarówkę.

Zobacz wideo Ciężarówka utknęła między rogatkami. Na ratunek ruszył inny kierowca

Pepe's Towing Service, firma, która opublikowała poniższe nagranie, twierdzi, że właściciel poprosił o zachowanie anonimowości. W poście na Facebooku o wypadku (który też znajduje się poniżej) firma pisze, że Aventador był wart milion dolarów.

 

Nie ma zbyt wielu szczegółów całego zdarzenia. Wiadomo jedynie tyle, że ciężarówka straciła hamulce, była załadowana i stoczyła się w kierunku domu właściciela pojazdów. To tłumaczy skalę zniszczeń.

W wypadku uszkodzeniu uległ jeszcze Mercedes-Maybach, ale najwyraźniej szkody nie były na tyle poważne, że udało się go usunąć z miejsca wypadku.

Ostatecznie dwa auta znalazły się pod ciężarówką, a ona sama zawisła na konstrukcji domu. Możliwe, że pojazdy kiedyś pojawią się na aukcjach uszkodzonych samochodów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.