Netflix zapowiada czwarty sezon o F1. Nie udostępnił jednak zwiastuna

"Formuła 1: Jazda o życie" bo tak się nazywa kolejna odsłona serialu o F1 niedługo zadebiutuje z czwartym sezonem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Serial o Formule 1 od Netflixa zadebiutuje już niedługo z czwartym sezonem. Nie podano zbyt wielu szczegółów ani nie udostępniono zwiastuna.

Zobacz wideo Porsche 718 Cayman GT4 to samochód dla tych, którzy zabawę traktują poważnie. Sprawdzamy

Nowa odsłona będzie się skupiać na ubiegłorocznym sezonie w Formule 1. A dużo się wtedy działo, na tyle dużo, że zapewne większość wątków zostanie pominiętych. Styl powinien pozostać bez zmian w stosunku do poprzednich odsłon. Będą nagrania z torów i z miejsc poza nimi, a także wypowiedzi kierowców. Wspomniano, że zostanie poruszona tematyka np. rywalizacji Maxa Verstappena z Lewisem Hamiltonem.

Co ciekawe rola Verstappena raczej mało będzie na ekranie. Skrytykował on jakiś czas temu program Netflixa, że kreuje sztuczne konflikty pomiędzy kierowcami, które nie miały miejsca.

Max Verstappen sprzedaje swoje auto. Ma sportowy charakter i nie jest to bolidMax Verstappen sprzedaje swoje auto. Sportowe, choć to nie jest to bolid

„Formuła 1: Jazda o życie" zadebiutuje już 11 marca. Sezon będzie się składał z 10 odcinków. Jest to nieco inne spojrzenie na świat F1 niż dotychczas.

Więcej o: