Motospacer ze Skodą Kodiaq. Odwiedzamy Grubą Kaśkę i bunkier Atomowej Kwatery Dowodzenia

Wraz z przewodnikiem miejskim, Jackiem Dudą, ruszyliśmy w podróż po Warszawie. Zuzanna i Jacek szukali miejsc nieoczywistych i nietuzinkowych, a towarzyszyła im Skoda Kodiaq Sportline z napędem 4x4.
Zobacz wideo Zapraszamy na pierwszy Motospacer po Warszawie

Na Motospacery zaprasza redaktorka Moto.pl Zuzanna Krzyczkowska i Jacek Duda, przewodnik miejski. W każdym odcinku nasza dzielna dwójka jedzie w kilka ciekawych miejsc w Warszawie i okolicach. Często nieznanych, ale zawsze wyjątkowych. Towarzyszy im Skoda. W pierwszym odcinku, w którym ekipa zjechała z utartych, asfaltowych szlaków i nie trzymała się ścisłego centrum, jest to Skoda Kodiaq Sporline. Lubiany w Polsce SUV przeszedł niedawno lifting. Zyskał sporo nowości i zachował wszystkie cechy, które sprawiły, że stał się nad Wisłą bestsellerem. W tym napęd 4x4. Podczas dzisiejszego Motospaceru mógł się okazać nieoceniony.

Odwiedziliśmy m.in. Grubą Kaśkę, Kampinoski Park Narodowy, a w nim bunkier Atomowej Kwatery Dowodzenia, miejscowość Secymin, a na koniec pojechaliśmy godzinę od Warszawy tropem króla Władysława Jagiełły.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania. I widzimy się niedługo na kolejnym spacerze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.