Nowa Toyota Aygo X. Można już rezerwować online

Nowe Aygo X różni się od swojego poprzednika. Właśnie ruszyła możliwość rezerwacji swojego pojazdu. Podano również ceny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Do 9 stycznia 2022 r., na stronie Toyoty można rezerwować nową Aygo X. Ci, którzy wybiorą tę formę rezerwacji będą traktowani priorytetowo.

Zobacz wideo W momencie wprowadzenia do sprzedaży wyglądała jak pojazd z przyszłości. Recenzujemy toyotę C-HR

Aygo X będzie dostępna w pięciu wariantach wyposażenia: Active, Comfort, Style, Executive oraz w specjalnej wersji Aygo X Limited. Na stronie jednak można zarezerwować tylko od wersji Comfort w górę. Przy okazji poznaliśmy też od jakich cen zaczyna się poszczególna linia. Aczkolwiek jak informuje producent odmiana Active zaczynać się będzie od 58.900 zł.

  • Comfort – od 60.900 zł. Znajdziemy tutaj 17-calowe felgi stalowe, kamerę cofania, klimatyzację manualną, system multimedialny Toyota Touch 2 z kolorowym ekranem dotykowym (7") czy światła do jazdy dziennej LED.
  • Style – od 64.900 zł. Ta odmiana posiada przyciemniane szyby, światła przeciwmgielne i 8-calowy ekran dotykowy. Poza tym wszystko zgadza się z tym co w niższej wersji.
  • Executive – od 73.900 zł. Na wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in.: 18-calowe aluminiowe felgi, światła LED Basic, klimatyzację automatyczną czy system multimedialny Toyota Smart Connect z 9’’ ekranem dotykowym.
  • Limited – od 77.900 zł. Najwyższa wersja Aygo X posiada 18-calowe, matowe felgi aluminiowe, siedzenia materiałowe połączone z naturalną skórą, system bezkluczykowego dostępu do pojazdu, a także detale w kolorze pomarańczowym.

Nowa Aygo X dostępna będzie już w przyszłym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.