Takim RAM-em można pojechać na wojnę. 6x6, bo 4x4 jest dla słabeuszy, ale zmiany ograniczone

Na rynku pojawiło się wiele zapowiedzi i gotowych modeli pickupów, które zostały przerobione na wersje 6x6. Teraz swoją wariację na temat RAM-a 1500 TRX zaprezentował Apocalypse Manufacturing.

Apocalypse Manufacturing wypuszcza Warlorda, na bazie RAM-a 1500 TRX z konwersją na napęd 6x6.

Warlord wykorzystuje opatentowaną przez Apocalypse oś środkową. Firma montuje również niestandardową ramę ze stali o grubości 0,25 cala z tyłu. Aby uzyskać agresywny wygląd, auto wyposażono w 37-calowe opony terenowe, nałożone na 18-calowe felgi. Natomiast na pace znalazło się miejsce na pełnowymiarowe, zapasowe koło.

Pod maską nic się nie zmienia. Podobnie jak w normalnym TRX, jest doładowany 6,2-litrowy V8 generujący 726 KM mocy i 881 Nm momentu obrotowego. Zestrojony jest z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Wnętrze również nie przeszło zmian w stosunku do standardowego TRX. Połączenie praktyczności, z elementami luksusu i sportowego sznytu.

Jednak myli się ten, że poza dodatkową osią nic nie można domówić. Apocalypse Manufacturing oferuje 40-calowe opony za 2200 dolarów, kamerę termiczną w cenie 5200 dolarów i dodatkowe oświetlenie LED za 1000 dolarów. Są to jednak opcje.

Firma z Fort Lauderdale na Florydzie przyjmuje teraz zamówienia po cenie wywoławczej 250.000 dolarów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.