Civic Type R przepołowiona. Całe szczęście wszyscy wyszli z tego cało [WIDEO]

W Denver doszło do poważnego wypadku. Jasnoniebieska Honda Civic Type R została rozbita i rozerwała się na pół. Nie zobaczy się już tego egzemplarza na drodze.

Wideo zostało udostępnione na profilu Vincenta Nieto i pokazuje Civica Type R w dwóch częściach obok restauracji typu fast-food. A matka właścicielki samochodu wyjaśniła, co się dokładnie stało.

Według Renee Gutierrez-Martinez, hot hatch jest własnością jej córki, a jej chłopak prowadził w tym czasie auto. Gdy przejeżdżali przez skrzyżowanie zostali uderzeni przez drugie auto prowadzone przez starszego mężczyznę. Ponoć uderzenie było tak mocne, że zepchnęło Hondę na słup oświetleniowy gdzie zostało rozerwane na dwie części.

Na filmie widać, że auto zostało zniszczone za tylnymi drzwiami. Gdyby ktoś siedział na kanapie mógłby zostać ranny, a nawet zabity. Gdyby auto uderzyło w słup za przednimi drzwiami, wtedy właścicielka auta i jej chłopak również mogliby być w ciężkim stanie. Całe szczęście nic takiego się nie stało. Poza drobnymi obrażeniami byli w stanie sami wyjść. Kierowca, który ponoć spowodował wypadek również odniósł tylko lekkie obrażenia.

Honda od razu trafi na złomowisko i nie wróci na drogę, ale można przypuszczać, że jej części jak chociażby silnik mogą niedługo pojawić się na sprzedaż.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.