Robert Lewandowski ma nowego Bentleya. Córka chciała takiego samego

Piłkarze często gustują w drogich i szybkich samochodach, a ich garaże wypełniają wyjątkowe okazy. Robert Lewandowski właśnie sprawił sobie nowy kabriolet Bentleya. Jego starsza córka, Klara, chciała mieć takiego samego.

Robert Lewandowski nie od dziś gustuje w brytyjskiej motoryzacji. Kilka lat temu widziano go na ulicach warszawy za kierownicą niebieskiego Bentleya Continentala. Teraz postawił na kolejny model w bardzo ciekawej specyfikacji.

Bentley Continental GT Convertible "Lewego" to wyjątkowo klasycznie skonfigurowany egzemplarz. Butelkowozielony lakier o dumnej nazwie "British Racing Green", klasyczne czarno-srebrne felgi i beżowa tapicerka to idealny zestaw na lato. Pod maską zapewne pracuje topowa 6-litrowa jednostka W12, która generuje niemałą moc 635 KM. Elegancki kabriolet do 100 km/h rozpędza się w niecałe 4 sekundy.

Jak to mówią - niedaleko pada jabłko od jabłoni. Córka Roberta Lewandowskiego, Klara, ma swojego Bentleya w bardzo podobnej konfiguracji. Różni je tylko skala, ale chyba żadnemu z nich to nie przeszkadza.

Więcej o:
Komentarze (5)
Robert Lewandowski ma nowego Bentleya. Córka chciała takiego samego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • zapasik

    Oceniono 13 razy 13

    Jeszce raz komunikat do elektoratu PIS, który ma kłopoty z myśleniem. Powyższy artykuł to materiał PR-owy, będący następstwem fotografii RL w zielonym Bentleyu. Częścią kontraktu RL jest realizacja zobowiązań reklamowych Bayernu wobec swojego sponsora - grupy VW. Grupa ta jest natomiast właścicielem marki Bentley, a głównym akcjonariuszem holdingu jest firma Porsche. Stąd RL pokazuje się to raz w Porsche, a innym razem w Audi lub Bentleyu. Na żaden z tych samochodów nie wydał ani jednego euro, nie jest ich właścicielem, ale z pewnością mógłby je nabyć, bowiem zarabia na każdy z nich w 3-4 dni, za gapienie się głąbów z piwem w ręku w telewizor. Dziękuję za uwagę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX