Powypadkowe BMW X6 M powinno trafić na złom. On je naprawia dla ciężarnej żony

Ludzie w Internecie stale zaskakują pomysłowością. Użytkownik portalu YouTube pokazuje proces naprawy BMW X6 M (F16) zniszczonego w wypadku samochodowym. Normalnie samochód byłby do kasacji - on go szykuje dla swojej żony.

W dodatku małżonka autora filmów aktualnie jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Mistrz szlifierki, który jest właścicielem kanału SalvageMasterV mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale jego pochodzenie zdradza słowiański akcent.

Naprawa BMW X6 M jeszcze nie została zakończona

Z procesu naprawy bawarskiego SUV-a zrobił na portalu YouTube cały serial. W czasie 13 długich odcinków przeprowadza widzów przez skomplikowany proces naprawy blacharsko-lakierniczej, poważnie uszkodzonego w wypadku BMW X6 M, a jeszcze go nie zakończył. Oglądanie dokumentacji filmowej z naprawy jest znakomitą rozrywką na wiosenne wieczory spędzane w domu.

BMW zostało kupione na internetowej aukcji i odebrane z amerykańskiego złomowiska. Wcześniej uczestniczyło w bardzo poważnym wypadku, w którym zostało doszczętnie zniszczone. Podobno przy prędkości około 160 km/h zderzyło się z naczepą ciągnika siodłowego. Dzieła prawdopodobnie dokończyła ekipa ratunkowa, obcinając swoim sprzętem przednie słupki w samochodzie.

 

BMW X6 w tej wersji jest jednym z najszybszych SUV-ów na rynku

BMW X6 M jest najszybszą wersją tego samochodu. Model o oznaczeniu wewnętrznym F16 był wytwarzany w latach 2014-2019. Pod jego maską umieszczono doładowany dwiema turbosprężarkami silnik V8 poj. 4,4 l oraz mocy 575 KM, który pozwala na rozpędzenie potężnego SUV-a od 0 do 100 km/h w 4,2 s i osiągnięcie ograniczonej elektronicznie maksymalnej prędkości 250 km/h. O dziwo, silnik egzemplarza z filmów ciągle działa.

Odważnego i utalentowanego blacharza uczynił sławnym amerykański portal Carscoops.com, który odnalazł film na portalu YouTube. Na pewno żona nie może się doczekać prezentu. A czy wy chcielibyście jeździć na co dzień takim BMW X6 M? Myślicie, że użytkowanie go po zakończonej naprawie będzie rozsądne i bezpieczne?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.