Nowy Hyundai i20 na pierwszych zdjęciach. Wszystkie szczegóły poznamy lada chwila

Nowy Hyundai i20 zadebiutuje oficjalnie podczas Salonu Samochodowego w Genewie, ale już teraz pojawiły się w sieci pierwsze zdjęcia bez żadnego kamuflażu.

Do Genewy Hyundai przywiezie nie tylko koncepty, ale także dwa bardzo ważne auta z perspektywy zwykłego europejskiego kierowcy - odświeżonego Hyundaia i30 (lifting) oraz zupełnie nową generację miejskiego modelu i20. Wcześniej producent pokazywał tylko szkice i20, ale teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, które wyglądają na oficjalne. Opublikował je np. serwis Carscoops.com. Na razie możemy obejrzeć nowe i20 tylko z zewnątrz.

Zgodnie z zapowiedziami nowy Hyundai i20 będzie znacznie ostrzejszy i nabierze sportowego charakteru. Na drodze będzie się wyróżniał zwłaszcza z tyłu - reflektory zostały połączone czerwoną listwą, co w tej klasie jest rzadkością. Poniżej wklejamy kilka zdjęć nowego i20, żebyście mogli sami ocenić zmiany. Nam nowa generacja bardzo się podoba.

Hyundai i20 2020Hyundai i20 2020 fot. Hyundai

Hyundai i20 2020Hyundai i20 2020 fot. Hyundai

Hyundai i20 2020Hyundai i20 2020 fot. Hyundai

Na szczegóły techniczne i ujawnienie wnętrza wciąż czekamy. Przypominamy, że to nowa generacja, Hyundai może więc zafundować maluchowi równie duże zmiany w środku. Na pewno możemy się spodziewać najnowszego systemu multimedialnego i zestawu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Co pod maską? Prawdopodobnie dobrze znane silniki benzynowe: wolnossące 1.2 oraz turbodoładowane 1.0 T-GDI. Możliwe, że już na premierę pojawi się jakaś wersja zelektryfikowana (np. miękka hybryda), żeby i20 sprostało coraz ostrzejszym normom emisji.

Z czasem Hyundai i20 ma dołączyć do wyścigu hot hatchy segmentu B w wersji N z silnikiem 1.6 o mocy około 200 KM, ale na taką wersję jeszcze poczekamy. Już na początku marca w Genewie zobaczymy Hyundaia i20 w zwykłym wydaniu. Możliwe, że na chwilę przed premierą producent zdradzi szczegóły technicznego - dokładne parametry silników, wymiary, centymetry oraz litry bagażnika. Czekamy.

Hyundai i20 2020Hyundai i20 2020 fot. Hyundai

Hyundai i20 2020Hyundai i20 2020 fot. Hyundai

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (24)
Nowy Hyundai i20 na pierwszych zdjęciach. Wszystkie szczegóły poznamy lada chwila
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Funny Moments

  Oceniono 9 razy 7

  Aż dziwne, że nikt nie pisze że przecież Toyota Yaris jest fajniejsza. Czyżby trolle Toyoty były w odwrocie? Ostatnio ich tu nie widač.

 • Gość: wesoły

  Oceniono 6 razy 4

  Całkiem fajne autko, dodatkowym atutem jest wersja z silnikiem wolnossącym (w dodatku na czterech cylindrach).

 • Gość: Dezerter

  Oceniono 7 razy 3

  Całkiem fajny ale konkurencja w tym segmencie jest bardzo duża. Szczególnie z Francji.

 • Gość: Marcin

  Oceniono 11 razy 3

  "zwłaszcza z tyłu - reflektory zostały połączone" Reflektory są tylko z przodu, portal motoryzacyjny powinien to wiedzieć.

 • Gość: remek

  Oceniono 4 razy 2

  Jednak czwarta generacja yarisa bardziej mi się podoba. Ten jest jakiś taki nijaki

 • Gość: zawodowiec

  Oceniono 3 razy 1

  Jak mozna było tak spieprzyć nowy model i20? Chyba Toyota im to zrobiła-patrząc na równie crzydkie maleństwo - CHR! Nie kupiłbym tego hyundaia- taj jest brzydki !

 • Gość: Robert

  Oceniono 7 razy 1

  Jak nacpana Fabia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX