Wypadek na S7. Korek na drodze ekspresowej S7 koło Kielc po zderzeniu 16 samochodów [AKTUALIZACJA]

Na drodze S7 w okolicach zjazdu na Wiśniówkę koło Kielc doszło do zderzenia 16 samochodów. Rannych zostało osiem osób, przez co samochody nie mogły zostać usunięte z drogi. Z tego powodu na drodze trasie S7 powstał gigantyczny korek.

Na drodze S7 na wysokości zjazdu na Wiśniówkę koło Kielc zderzyło się aż 16 samochodów. Droga w stronę Warszawy została zablokowana. Jeden z samochodów stanął w płomieniach. Na S7 powstały ogromne korki - samochodów nie można było usunąć z drogi, bo w zderzeniu ucierpiało osiem osób.

Patrzyła w telefon i pewnie weszła na pasy. Policja pokazuje nagranie

Jak informuje RMF FM, a miejsce wezwano w sumie 16 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. W rozmowie z radiem kpt Michał Świąder, zastępca komendanta kieleckiej straży powiedział, że na szczęście nie było potrzeby użycia sprzętu hydraulicznego w celu uwolnienia ludzi.

Wypadek na S7 w stronę Warszawy

Policja zamknęła ruch na wszystkich pasach S7 w stronę Warszawy. Funkcjonariusze kierują samochody na drogi objazdowe.

AKTUALIZACJA

Policja odblokowała już jezdnię w stronę Warszawy. Jednak niewielkie utrudnienia w płynności ruchu wciąż mogą się jeszcze pojawiać.

Więcej o:
Komentarze (11)
Wypadek na S7. Korek na drodze ekspresowej S7 koło Kielc po zderzeniu 16 samochodów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • p406_737u

  Oceniono 15 razy 9

  Jeżeli są wypadki na drogach ekspresowych lub autostradach, to w większości przypadków powodem jest jazda na zderzaku i niebezpieczne zachowania niektórych miszczuf kierownicy, którzy tasują. I tyle w temacie!

 • Gość: Antek

  Oceniono 5 razy 5

  Widać podkarpaccy managerowie się spieszyli targetować w warszawskich korporacjach :/

 • jep23

  Oceniono 4 razy 2

  Jak mi opowiadała pewna dziunia - "w tłumie czuję się bezpieczniej" i zawsze przykleja się do poprzedzającego auta. Zauważyłem, że im gorsze warunki tym kierowcy jadą ciaśniej.

 • ghs blar

  Oceniono 4 razy 2

  Zapewne sądzili że separacja w ruchu drogowym to wymysł. Nadmiernia separacja przecież powoduje korki. Ale karambol na takiej drodze to już nie.

 • Gość: Wolny

  Oceniono 6 razy 2

  Wole jeździć drogami lokalnymi, wyścigi na ekspresówkach mnie tak stresują. To paranoja, kiedy w końcu postawią fotoradary?

 • Gość: gośc

  Oceniono 5 razy 1

  Co się stało? Spadł deszcz, "zrobiła" się szybko gołoledź. Pierwszy z pechowców wpadł w poślizg, a w niego trafił kolejny i tak dalej. Ciężarówki, dostawczaki, osobowe...

 • Gość: Monia

  0

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : www.wyspakobiet.eu/monia25

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX