Karolina Pilarczyk pokazała swoje auta na nadchodzący sezon driftingowy

W środowy wieczór Hula Kula Rozrywkowe Centrum Miasta stało się miasteczkiem motoryzacyjnym. Tradycją bowiem stało się już, iż przed rozpoczynającym się sezonem driftingowym, Karolina Pilarczyk właśnie tu uroczyście prezentuje swoje auta oraz opowiada o planach sportowych.

Pokaz aut na kolejny sezon to wielki dzień dla fanów Karoliny Pilarczyk. To także okazja żeby spotkać jej sponsorów, partnerów biznesowych oraz przyjaciół ze świata mediów i show biznesu. Niespodzianką wieczoru i miłym dodatkiem był pokaz kolekcji kreacji inspirowanych motorsportem, utalentowanej artystki Ani Kupisz. W rolę modelek wcieliły się dziewczyny związane z motoryzacją, pasjonatki, dziennikarki, zawodniczki związane z driftingiem, rajdami i sportami motorowymi.

Zobacz wideo
„To cudowne, że dziewczyny zgodziły się na udział w pokazie Ani. Chciałam pokazać, że kobiety interesujące się motoryzacją, są silne, zdecydowane, ale jednocześnie pozostają niezwykle kobiece i piękne”

- powiedziała Karolina Pilarczyk. Choreografem i reżyserem pokazu był Piotr Mazurkiewicz.

Przeczytaj także: Początki Karoliny Pilarczyk - tak zaczęła się jej przygoda z driftingiem

Co zmieniło się w wyglądzie aut w porównaniu do zeszłorocznego designu?

„Auta nabrały bardziej agresywnego wyglądu, zachowując jednak także łagodność typową dla kobiety. Bardziej agresywny jest wizerunek Karoliny psów, widoczny z boku auta ale za to dodatkowe elementy w postaci kwiatków oraz kolor różowy sprawia, że wystarczy na auto spojrzeć żeby wiedzieć, że jeździ nim kobieta. W tym sezonie mamy aż trzy auta driftingowe z uwagi na udział w rundach driftingowych w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych i wszystkie trzy auta wyglądają jednakowo. Gdziekolwiek będzie Karolina startować, jej auta nie da się nie poznać. Projekt jak co roku przygotował dla nas utalentowany Michał Małachowski, natomiast kask własnoręcznie pomalował znany artysta Szymon Chwalisz”

- powiedział Mariusz Dziurleja, Team Manager i konstruktor aut Karoliny.

Wizerunek samochodów został entuzjastycznie przyjęty także przez gości. Konferencję poprowadził Tomasz Korniejew, redaktor naczelny portalu Moto.pl, którego Karolina została w tym roku Ambasadorem.

Przeczytaj także: Nowy ambasador Moto.pl - poznajcie Karolinę Pilarczyk

Auta Karolina Pilarczyk, sezon driftingowy 2019Auta Karolina Pilarczyk, sezon driftingowy 2019 Materiały prasowe Karoliny Pilarczyk

Więcej o: