To pierwsza taka akcja w Polsce. ŠKODA wprowadza reklamę telewizyjną na nowy poziom

Rynkowej premierze najważniejszego samochodu na polskim rynku musi towarzyszyć wyjątkowa kampania reklamowa. Nowa ŠKODA FABIA wjeżdża do naszego kraju z pierwszą w historii polskiej telewizji reklamą na żywo.

ŠKODA Polska przygotowała wyjątkowe wydarzenie w skali całego kraju związane z premierą nowe ŠKODY FABII. ŠKODA wprowadza reklamę telewizyjną na nowy poziom - już 6 października zostanie wyemitowana pierwsza w Polsce reklama na żywo.

FABIA LIVE to ekscytująca produkcja. W 60-sekundowym spocie zobaczymy występ na żywo Bovskiej, jeżdżące samochody, scenę dla zespołu i całą ekipę stażystów i realizatorów. Wszystko będzie nadawane na żywo w telewizji, Facebooku i największych portalach w Polsce. Także na gazecie.pl. Bovska ma podczas spotu jeździć nową ŠKODĄ FABIĄ i śpiewać kultowy utwór Roya Orbinsona "You Got It". Minutowa reklama live nowej ŠKODY FABII będzie emitowana 6 października dokładnie o 20:13 na antenie TVN-u.

Od razu po zakończeniu emisji spotu Bovska wykona koncert na żywo w trakcie którego zaprezentuje utwory z najnowszej płyty "Kęsy".

Kim jest Bovska? To artystka, która w ostatnim czasie podbija polski rynek muzyczny, a krytycy wróżą jej dużą karierę. Pod tym pseudonimem tworzy 33-letnia Magda Grabowska-Wacławek. Ukończyła Uniwersytet Fryderyka Chopina oraz ASP w Warszawie. Oprócz własnych utworów tworzy także muzykę na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych. Jej najnowsza płyta "Kęsy" trafi na półki sklepów muzycznych już 5 października. Dzień później Bovska zaprezentuje nowe utwory podczas FABIA LIVE.

Nowa ŠKODA FABIA - najczęściej kupowane auto w Polsce

ŠKODA FABIA to nr 1 w naszym kraju - w 2017 r. została królową polskiego rynku, nieznacznie wyprzedzając w rankingach sprzedaży ŠKODĘ OCTAVIĘ. Do salonów właśnie wjeżdża nowa ŠKODA FABIA, której przy okazji liftingu zafundowano sporo ważnych zmian. Zmienił się wygląd, nadwozie zostało unowocześnione, a nowa ŠKODA FABIA po raz pierwszy oferowana jest z LED-ami z przodu i z tyłu. W kabinie pojawiły się lepsze materiały wykończeniowe, duży ekran systemu multimedialnego i kilka nowych systemów bezpieczeństwa. Pod maską pracują nowoczesne i oszczędne silniki benzynowe.

Znacznie więcej o nowej ŠKODZIE FABII dowiesz się w tym miejscu: Nowa ŠKODA FABIA - hit ŠKODY wjeżdża na polski rynek. Co nowego oferuje?

Skoda Fabia 2018Skoda Fabia 2018 fot. Maciej Gis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.