Z myślą o pasażerach z tyłu - pakiet Komfortowego Snu w Skodach

Pakiet Komfortowego Snu powstał z myślą o pasażerach tylnej kanapy. To nie tylko specjalne zagłówki, ale także koc i rolety przeciwsłoneczne. Podróż w drugim rzędzie siedzeń jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Na Pakiet Komfortowego Snu w modelu KODIAQ składają się specjalne zagłówki dla tylnych siedzeń stworzone po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podczas długich podróży. Pakiet zawiera nie tylko regulowane zagłówki siedzeń bocznych w drugim rzędzie, które wygodnie podpierają głowę podczas snu, ale także przyciemniane tylne szyby (Sunset) i mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb oraz koc.

Škoda projektując swoje modele zwraca szczególną uwagę na komfort – nie tylko kierowcy, ale także pasażerów. Wnętrza naszych samochodów są wyjątkowo przyjazne i wyróżniają się ergonomią oraz dostępnością wielu ciekawych elementów podnoszących komfort podróży – mówi Maciej Nowak, kierownik ds. produktu marki SKODA.

Cena opcjonalnego Pakietu Komfortowego Snu w modelu KODIAQ wynosi 1500 złotych. Ten nowy element wyposażenia opcjonalnego pojawi się także w cenniku flagowej limuzyny marki. Dokładna cena jak i zawartość Pakietu Komfortowego Snu dla modelu SUPERB zostanie przedstawiona już wkrótce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.