Ferrari oferuje dodatkową gwarancję na samochody

Każdy klient Ferrari wie, że marka oferuje standardową gwarancję na 3 lata połączoną z 7-letnim programem bezpłatnego serwisu. Teraz będzie można rozszerzyć o zakres o kolejne lata.

Do tej pory Ferrari pozwalało na przedłużenie gwarancji o dwa lata, ale dzięki nowemu programowi Power15 gwarancję na sportowe samochody z Maranello można wydłużyć nawet do 15 lat od daty pierwszej rejestracji. Jej zakres pokrywa wszystkie główne podzespoły, włączając silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, układ kierowniczy i system przekazywania napędu.

Nowa oferta gwarancji jest dostępna dla nowych i używanych modeli Ferrari (pomiędzy 6. a 12. rokiem od pierwszej rejestracji). Producent określa program jako "najbardziej elastyczny i wszechstronny pakiet tego typu", który "wyznacza nowy punkt odniesienia w motoryzacyjnym świecie".

Rozszerzona ochrona może być wykorzystana w przypadku samochodów, które nie miały wykupionej przedłużonej gwarancji oraz na egzemplarze, w których gwarancja nie pokrywa  niektórych elementów. To atrakcyjna oferta dla klientów zainteresowanych klasykami z włoskiej stajni, którzy obawiają się wysokich kosztów napraw i konserwacji.

Więcej o: