Fiat oryginalnie świętuje 60. urodziny modelu 500

Na 60. urodzinach Fiata 500 można będzie nie tylko zobaczyć odświeżony model 500 L, ale też kupić nowego Fiata, zaczynając jego spłatę dopiero za pół roku.

Tylko w czwartek, 6 lipca, Salony Fiata, FCA-Group Bank Polska S.A., udzielający promocyjnego finansowania oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o., wydłużą czas pracy do godziny 24.00, a promocja Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś - zapłać w styczniu 2018 roku" obejmie wszystkie osobowe modele Fiata. Tego dnia Klienci będą mogli nabyć nowe Fiaty bez opłaty wstępnej, a pierwszą ratę zapłacą dopiero w 2018 roku. Oznacza to, że osoby, które planują zakup samochodu dopiero w przyszłym roku, mogą przyspieszyć swoje decyzje zakupowe, nie ponosząc z tego tytułu dodatkowych kosztów. Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, tego dnia na odwiedzających Salony Fiata będzie czekać wyjątkowa niespodzianka - swoją polską premierę będzie miał minivan 500L w nowej odsłonie.

Fiat 500 to dużo więcej niż tylko samochód: w ciągu 60 lat stał się prawdziwą ikoną. W dniu premiery w 1957 roku w Turynie zyskał status symbolu włoskiego stylu, który przez dziesiątki lat nigdy nie wyszedł z mody i jest ciągle „na fali". Na przestrzeni lat zdobył serca miłośników piękna i oryginalności, sprzedając się w imponującej liczbie ponad 6 000 000 egzemplarzy na przeszło stu rynkach krajów świata. Tym większą dumą napawa fakt, że to małe, wielkie samochodowe dzieło Fiata od 10 lat jest produkowane w Polsce, w tyskiej fabryce marki uhonorowanej tytułem Gold Level WCM (World Class Manufacturing).

Fiat celebruje urodziny „500" akcją promocyjną Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś - zapłać w 2018 roku". W ramach tej akcji 6 lipca, od godzin porannych aż do północy, wszystkie autoryzowane Salony we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o., będą oferować wyjątkowe, kompleksowe finansowanie: kredyt/leasing/ubezpieczenia na każdy model Fiata. W ramach specjalnej oferty Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś - zapłać w 2018 roku" Klienci będą mogli nabyć nowe auto bez wpłaty własnej, z płatnością w formie niskich rat odroczoną aż do stycznia przyszłego roku. Oferta będzie ważna tylko tej jednej doby, do momentu zamknięcia punktów sprzedaży i obejmie wyłącznie samochody dostępne na placach dealerskich.

- W czwartek, 6 lipca, świeczki urodzinowe będą się palić aż do północy. W ten sposób uczcimy urodziny wielkiej, małej 500, samochodu dla nas szczególnego ze względu na miejsce jego produkcji w naszej tyskiej fabryce. Te urodziny są również okazją do powiększenia rodziny modelowej Fiata. Właśnie wtedy zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce nową odsłonę rodzinnej 500L, czyli pięciodrzwiowej 500 w rozmiarze Large. Dodatkowo, tylko w tym jednym dniu uruchomimy przebojową akcję promocyjną Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś - zapłać w 2018 roku". Każdy klient, który 6 lipca br. zdecyduje się na zakup dowolnego nowego modelu Fiata, w tym m.in. bestsellerowego Tipo, zacznie płacić za auto dopiero za pół roku - mówi Rafał Grzanecki, kierujący marką Fiat w Polsce.

Rodzina Fiata 500 to nie tylko kultowa 500, ale dziś już także nowoczesny SUV 500X oraz rodzinny minivan 500L, którego nowa odsłona zadebiutuje w polskich Salonach 6 lipca. Najprzestronniejszy w gamie, premierowy Fiat 500L zachował wszystkie zalety swojego poprzednika - europejskiego lidera w swoim segmencie, i dodatkowo zyskał aż 40 proc. nowych podzespołów. 500L w nowej odsłonie cechuje jeszcze bardziej zauważalna stylistyka, największa w klasie przestronność połączona z kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi i jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, jak np. stała łączność ze smartfonem kierowcy. Z kolei 500X to pierwszy SUV w gamie Fiata, który jest bliźniaczą konstrukcją z Jeepem Renegade. Wyposażony w podwyższone zawieszenie i opcjonalny napęd 4x4 reprezentuje niezwykle dynamicznie rozwijający się segment kompaktowych crossoverów. Samochód, łącząc możliwości SUV-a z komfortem auta miejskiego, oferuje tak zaawansowane rozwiązania, jak pierwsza w gamie marki, 9-biegowa, automatyczna skrzynia, opcja napędu 4x4 z systemem odłączania tylnej osi, selektor jazdy „Drive Mood Selector" czy układy kontroli „Traction Plus" w wersjach 500X z napędem na przód oraz „Traction" w wersjach 4x4.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.