Pamiętacie Mercedesa Lindy z nowego Pitbulla? Teraz może być wasz. Kosztuje...

W filmie "Pitbull. Nowe porządki" Bogusław Linda grał szefa Gangu Mokotowskiego. Na pewno pamiętacie wielkiego SUV-a, jakim "Babcia" jeździł. Mercedes właśnie trafił na aukcje. Kosztuje...

375 tysięcy złotych - taka kwota widnieje na aukcji, która właśnie pojawiła się na popularnym serwisie OtoMoto. To nie lada gratka dla miłośników nowego Pitbulla. Dokładnie ten Mercedes klasy G W463 grał w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Jeździł nim "Babcia", grany przez Bogusława Lindę, szef gangu obcinaczy palców i główny przeciwnik Majamiego (w tej roli Piotr Stramowski).

Spotkanie dwóch głównych bohaterów. Grany przez Bogusława Lindę 'Babcia' siedzi za kierownicą GelendySpotkanie dwóch głównych bohaterów. Grany przez Bogusława Lindę 'Babcia' siedzi za kierownicą Gelendy Kadr z filmu Pitbull

Wystawiony na aukcji Mercedes klasy G z wyglądu jest bardzo mocno zmodyfikowany wizualnie. Za elementy z włókna węglowego (m.in. grill i spojler), wydech, 22-calowe felgi i projekt kabiny odpowiada Brabus, a za resztę agresywnego pakiet stylistycznego - Prior Design. To dwie uznane w branży firmy, które zajmują się tuningiem Mercedesów.

Groźny wygląd i pakiet Brabusa sugeruje, że mamy do czynienia z prawdziwym potworem, ale nie jest to wcale wersja Gelendy przygotowana przez sportową dywizję Mercedesa, AMG. To "rozsądna" wersja G350d z turbodieslem pod maską. W standardzie trzylitrowy silnik oferuje kierowcy 245 KM, ale tutaj moc została podkręcona do okrągłych 300 KM.

SUV-a wyprodukowano w 2010 r. i do dzisiaj na liczniku ma 143 tysiące kilometrów. Zainteresowani? Aukcję znajdziecie w tym miejscu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.