Audi | Osiem sportowych modeli w dwa lata

Sportowy oddział Audi rozwija skrzydła. W ciągu najbliższych miesięcy w ofercie pojawi się sporo nowości. Producent z Ingolstadt obiecuje aż osiem nowych samochodów, które zadebiutują przez najbliższe 24 miesiące

Na salonie motoryzacyjnym w Nowym Jorku zadebiutowały RS3, RS5 i TT RS. Przedstawiciele niemieckiej marki mówią, że to jeszcze nie koniec premier. W najbliższym czasie zadebiutuje kolejna generacja modelu A7, a chwilę później dołączy do niej ekstremalna odmiana RS7.

Do tej pory modele ze sportowej dywizji pojawiały się na rynku dopiero pod koniec cyklu życiowego konkretnej generacji. W tej chwili cały proces projektowania wersji RS odbywa się równolegle do standardowej wersji. To dobra wiadomość dla potencjalnych klientów, którzy nie będą musieli długo czekać na debiut mocnych wersji Audi.

Przez następne lata Audi Sport GmbH skupi się na globalnym rozwoju oferty, z dużym akcentem na crossovery. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nie każdy model Audi będzie dostępny w odmianie RS. Mimo wszystko sportowa dywizja chce zachować swój unikatowy charakter.

Który z obecnych modeli RS uważasz za najlepszy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.