Zostań Miss moto.pl / iMoto - wygraj Suzuki Swift

Moto.pl, iMoto oraz Motor Show Poznań ogłaszają konkurs na Miss Moto.pl / iMoto. Zgłoś swoją kandydaturę i powalcz o wyjątkową nagrodę - najnowsze Suzuki Swift. Finał odbędzie się na żywo podczas największych w Polsce targów motoryzacyjnych Motor Show Poznań 2017

ZASADY KONKURSU

Wyślij swoje zgłoszenie do dnia 29.03.2017 do godziny 23:59 na adres mailowy redakcja@moto.pl koniecznie z dopiskiem „Miss moto.pl / iMoto 2017”.

Do z głoszenia mailowego prosimy:

-  dołączyć nie mniej niż trzy aktualne zdjęcia (sylwetka, twarz, plus jedno dowolne)
-  podać wymiary: klatka piersiowa, talia, biodra, wzrost
-  podać dane kontaktowe

Spośród przesłanych zgłoszeń konkursowych, spełniających w.w. warunki, jury wybierze 20 (dwadzieścia) Finalistek, które zostaną zaproszone (po uprzednim zawiadomieniu mailem/telefonicznie) na casting do siedziby Agory na ul. Czerską 8/10, 00-732 Warszawa, który odbędzie się 31.03.2017 roku. Z tej dwudziestki wyłoniona zostanie przez jury finałowa trójka, która zostanie zaproszona na Motor Show Poznań (06-09.04.2017). Tam w niedzielę (09.04.2017) poznamy zwyciężczynię, która otrzyma wyjątkową nagrodę główną, czyli nowiutkiego Suzuki Swifta, który będzie miał swoją polską premierę podczas Motor Show Poznań.

Dla miss internautów moto.pl, wicemiss i II wicemiss czekają również ciekawe nagrody m.in. weekend z Suzuki Swift. Organizatorzy zapewniają finalistkom nocleg.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację i wykorzystanie wizerunku w mediach Agora S.A oraz organizatorów wyborów Miss moto.pl.

Suzuki SwiftSuzuki Swift Fot. Suzuki

GŁÓWNA NAGRODA SUZUKI SWIFT

Dla nowej miss moto.pl / iMoto mamy wyjątkową nagrodę główną. Jest nim niedawno zaprezentowana, nowa generacja Suzuki Swift, a dokładnie model 1,2 2WD Dual Jet Premium Plus. Samochód jest wyposażony m.in. w klimatyzację, automatyczne światła, komunikację bezprzewodowa Bluetooth z zestawem głośnomówiącym, skórzaną, wielofunkcyjną kierownicę, interaktywny system multimedialny ze zintegrowaną tylną kamerą cofania, podgrzewane fotele przednie, aluminiowe felgi.

Regulamin konkursu dostępny jest TU.

SuzukiSuzuki fot. Suzuki

Natalie FashionNatalie Fashion Natalie Fashion

SJSSJS SJS

Poznań Motor ShowPoznań Motor Show 06 - 09.04.2017

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.