Mercedes Marco Polo Horizon | Styl, luksus i rekreacja

Mercedes wprowadza do gamy Marco Polo kolejną wersję kampera. Samochód zadebiutuje już za kilka dni w Genewie, a tymczasem klienci mogą składać zamówienia. Tym bardziej że cena jest bardzo atrakcyjna.

Nowy Mercedes Marco Polo Horizon dołącza do gamy kamperów oferowanych przez producenta ze Stuttgartu. Nowa wersja łączy w sobie ekskluzywność, styl oraz dużą funkcjonalność. W połowie jest to zwykła wersja Marco Polo, a w drugiej połowie - Marco Polo Activity.

Pod maską specjalnej wersji są dostępne silniki wysokoprężne o rozpiętości mocy od 136 do 190 KM połączone z automatyczną skrzynią 7G-Tronic. W standardowym wydaniu napęd jest przekazywany na tylną oś, ale za dopłatą można zamówić napęd 4Matic.

Marco Polo Horizon będzie dostępny w wersji ośmioosobowej, ale gdy w grę wchodzi wersja sypialna, to na pokładzie pomieści się maksymalnie pięć osób. W razie potrzeby fotele można zdemontować, dzięki czemu powiększa się przestrzeń na dodatkowy bagaż służący do wypoczynku. Auto powstało z myślą o podróżnikach lub rodzinach, które łączną aktywność z podróżowaniem.

Mercedes Marco Polo HorizonMercedes Marco Polo Horizon fot. Mercedes

O komfort pasażerów spędzających noc w samochodzie zadbają zintegrowane kurtyny. Do tego jest jeszcze dwuosobowe łóżko dachowe, które pomieści dwie osoby (2,05 m długości, 1,13 m szerokości) oraz drugie ulokowane niżej, gdzie według producenta zmieszczą się trzy osoby (1,93 m długości, 1,35 m szerokości).

Samochód zadebiutuje w przyszłym tygodniu podczas targów w Genewie, ale zamówienia można składać już teraz. Mercedes Marco Polo Horizon kosztuje od 52 051 euro. To bardzo przyzwoita cena jak na wyposażenie, które oferuje.

Które auto jest Twoim zdaniem lepsze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.