"Top Gear" | Clarkson, Hammond i May po raz pierwszy w Polsce w wersji rozszerzonej

23. sezon "Top Gear" okazał się klapą, ale miłośnicy programu wciąż mają w pamięci świetne sezony tworzone przez Clarksona, Hammonda i Maya. Wreszcie będzie je można obejrzeć w wersji rozszerzonej

Nowy program Clarksona, Hammonda i Maya

Do tej pory w polskiej telewizji mogliśmy oglądać odcinki "Top Gear" skrócone ze względu na przerwy reklamowe. Przygotowanie odcinków na inne rynki niż brytyjski w wielu przypadkach oznaczało skrócenie części studyjnej programu - tak właśnie działo się w Polsce. Miłośnicy starego "TG" mogą więc zacierać ręce, bo już niedługo w naszych telewizorach będzie można obejrzeć program Clarksona, Hammonda i Maya w całości.

Rozszerzone wersje starych odcinków "Top Geara" będzie można oglądać na BBC Brit od 01 sierpnia tego roku. Będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40. BBC rozpocznie emisję "Top Gear Plus" od 18 sezonu show.

Grand Tour - Wielka Trójka powraca

The Grand Tour" - taką nazwę wybrano dla nowego show słynnego trio. Nawiązuje ona do nowej formuły, która zakłada nagrywanie cotygodniowych segmentów w różnych częściach świata. Byli prezenterzy "Top Gear" potwierdzili, że ich nowym studio nagraniowym stanie się ogromny namiot, który co tydzień będzie rozbijany w innym miejscu, tak by jak największa liczba ludzi mogła osobiście spotkać się z Clarksonem, Hammondem i Mayem.

Pierwszy sezon "The Grand Tour" pojawi się na platformie Amazona jesienią 2016 r. Umowa przewiduje powstanie trzech sezonów, ale można się spodziewać, że zostanie ona przedłużona. Budżet programu jest ogromny i wynosi 160 mln funtów. Amazon liczy, że nowe show przyciągnie do jego serwisu VOD licznych fanów byłych prowadzących "Top Gear".

ZOBACZ TAKŻE:

Największa gwiazda odchodzi z "Top Gear"

INNE LINKI

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Złodzieje mają nową metodę kradzieży. Wykorzystują lukę w zabezpieczeniach

Clarkson we krwi i błocie | Program Amazonu nabiera tempa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.