Znamy nazwę nowego show Clarksona, Hammonda i Maya

W końcu ujawniono, jak nazwano show, które trio byłych prowadzących słynny program "Top Gear" poprowadzi w serwisie VOD należącym do Amazona

"The Grand Tour" - taką nazwę wybrano dla nowego show słynnego trio. Nawiązuje ona do nowej formuły, która zakłada nagrywanie cotygodniowych segmentów w różnych częściach świata.

Byli prezenterzy "Top Gear" potwierdzili, że ich nowym studio nagraniowym stanie się ogromny namiot, który co tydzień będzie rozbijany w innym miejscu, tak by jak największa liczba ludzi mogła osobiście spotkać się z Clarksonem, Hammondem i Mayem.

Pierwszy sezon "The Grand Tour" pojawi się na platformie Amazona jesienią 2016 r. Umowa przewiduje powstanie trzech sezonów, ale można się spodziewać, że zostanie ona przedłużona. Budżet programu jest ogromny i wynosi 160 mln funtów. Amazon liczy, że nowe show przyciągnie do jego serwisu VOD licznych fanów byłych prowadzących "Top Gear".

ZOBACZ TAKŻE:

Uwaga na te samochody! Psują się na potęgę

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze samochody używane

INNE LINKI:

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Wcale nie Skody. To te auta najczęściej kupują Polacy

Boisz się tanich diesli? Tych możesz być pewny

Zdjęcie Top Trumps Top Gear gry karciane Zdjęcie Top Gear Koszulka męska STIG Front Zdjęcie TOP GEAR Koszulka Seriously uncool
Top Trumps Top Gear gry kar... Top Gear Koszulka męska STI... TOP GEAR Koszulka Seriously...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info