DriveTribe | Nowy projekt Clarksona, Hammonda i Maya

Słynne trio zajmuje się nie tylko swoim nowym programem "Grand Tour". Panowie zaangażowali się w stworzenie serwisu społecznościowego dla miłośników samochodów

Nowy program Clarksona, Hammonda i Maya

Już na jesieni na platformie Amazona pojawi się pierwszy sezon "The Grand Tour", nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya. Umowa przewiduje powstanie trzech sezonów, ale można się spodziewać, że zostanie ona przedłużona. Budżet programu jest ogromny i wynosi 160 mln funtów. Amazon liczy, że nowe show przyciągnie do jego serwisu VOD licznych fanów byłych prowadzących "Top Gear".

Nowe motoryzacyjne show to nie jedyny projekt, nad którym pracuje słynna trójka. Clarkson, Hammond i May powołali właśnie do życia DriveTribe.

DriveTribe ma być serwisem społecznościowym dla miłośników motoryzacji. Richard Hammond określa go jako odpowiednik Twitcha graczy komputerowych albo TripAdvisora podróżników. James May zauważa, że dzięki temu portalowi uda się uratować wiele plemion - "tribe" to z angielskiego plemię - zagrożonych wyginięciem. Za przykład podaje fanów Volvo.

Z kolei Jeremy Clarkson z należnym sobie wdziękiem określa DriveTribe mianem "YouPorn, ale z samochodami".

Uruchomienia DriveTribe to także szansa na znalezienie pracy dla młodych zapaleńców. Słynni prezenterzy poszukują ludzi, którzy będą obsługiwać stronę i prowadzić społeczności serwisu. Kandydat musi w 20 słowach opisać swoje "motoryzacyjne plemię", a w 50 uargumentować dlaczego akurat on nadaje się na przywódcę plemienia. Trzeba też wysłać 3 próbki swoich tekstów albo wideo.

Strona DriveTribe już działa - znajdziecie ją TUTAJ . Serwis pełną parą ruszy na jesieni. Czekamy!

ZOBACZ TAKŻE:

Największa gwiazda odchodzi z "Top Gear"

INNE LINKI

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Złodzieje mają nową metodę kradzieży. Wykorzystują lukę w zabezpieczeniach

Clarkson we krwi i błocie | Program Amazonu nabiera tempa?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.