Nowy "Top Gear" się sypie | Ultimatum Matta Le Blanca

Nowy "Top Gear" nie zdążył się na dobre rozkręcić, a już wstrząsają nim bardzo poważne problemy. Okazuje się, że Matt Le Blanc bardzo nie lubi się z Chrisem Evansem

Wideo | Jeremy Clarkson składa pudełko | Show lepsze niż nowy "Top Gear"?

Dramatycznie spadająca z odcinka na odcinek oglądalność oraz bardzo krytyczne opinie widzów to nie jedyne problemy nowego "Top Geara". Show może się rozpaść od środka. Wszystko przez konflikt gwiazdy programu, Chrisa Evansa i drugiego głównego prowadzącego, Matta Le Blanca. Media informowały o braku "chemii" między Anglikiem i Amerykaninem jeszcze przed startem "Top Geara", jednak na ekranie wydawało się, że panowie potrafią się dogadać.

Teraz dowiadujemy się, że Matt Le Blanc postawił sprawę na ostrzu noża. Podobno BBC usłyszało od popularnego Joeya z "Przyjaciół" ultimatum. "Matt już zapowiedział szefom stacji, że nie weźmie udziału w nagraniach kolejnego sezonu, jeżeli Chris Evan dalej będzie częścią Top Geara" - donosi Evening Standard.

Jakby tego było mało, brytyjskie źródła donoszą, że także pozostali członkowie ekipy nie są zadowoleni z Chrisa Evansa, jego postawy i sposobu prowadzenia programu. Dziennikarze z Wysp atmosferę na planie określają mianem "mroźnej".

Okazuje się, że problemy Chrisa Evansa bardzo ucieszyły widzów nowego "Top Geara". Ci - w znacznej większości - stanęli murem za Mattem Le Blanc. Dominują komentarze, że BBC powinno pożegnać się z aktualnym głównoprowadzącym i znacznie okroić ekipę. Wydaje się, że Matt Le Blanc, Stig, Chris Harris oraz Rory Reid poradziliby sobie znacznie lepiej.

Do Matta mało kto miał pretensje nawet po pierwszych bardzo słabych odcinkach, a testy Rory'ego Reida (Focus RS) i Chrisa Harrisa (Ferrari F12tdf) były najmocniejszymi punktami nowego "Top Geara".

ZOBACZ TAKŻE:

"Grand Tour" | Clarkson, Hammond i May zdradzają pierwsze szczegóły swojego nowego programu

INNE LINKI

Gwiazda "Top Gear " zarabia za dużo

Noga z gazu . W tych miejscach działa Odcinkowy Pomiar Prędkości

Nie daj się oszukać w komisie! Wszystkie triki sprzedawców

Poznaliśmy nazwę dużego SUV-a Skody

Czy Twoim zdaniem Chris Evans powinien pożegnać się z Top Gearem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.